خانه / دسته‌بندی نشده / ۷۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در حال احداث است

۷۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در حال احداث استخیرالله خادمی روز چهارشنبه در جریان بازدید از جاده ازنا – شازند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این جاده ها به صورت چهار خطه احداث می شوند، افزود: محورهای ارتباطی لرستان به سمت غرب و اصفهان و تهران از جمله این بزرگراه ها بودند که بهره برداری شدند.
وی با بیان اینکه سه هزار و ۴۱۰ کیلومتر در بخش ریلی در برنامه کاری است، گفت: ۲ طرح مهم ریلی در لرستان در مسیر جدید دورود – خرم آباد و ازنا به سمت الیگودرز و اصفهان می باشند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود یکهزار و ۱۷۰ کیلومتر آزاد راه در سطح کشور در حال اجرا است، افزود: یکی از طرح های مهم آزاد راه خرم آباد – بروجرد – اراک به عنوان بخشی از کریدور شمال به جنوب است.
وی اضافه کرد: حدفاصل خرم آباد به بروجرد این آزادراه در سال جاری به بهره برداری می رسد.
خادمی اظهار کرد: در سال ۹۶ در بخش توسعه مسیر ریلی اقدامات خوبی انجام شده و ۲ مرکز استان به شبکه ریلی افزوده شده است که امسال نیز یک مرکز استان در قالب اعتبارات به شبکه ریلی متصل خواهد شد.
بازدید از طرح ازنا – شازند، کنارگذر دورود، بازدید از قطعه ٣/الف و تونل پونه آزادراه اراک – خرم آباد، بازدید از قطعه ٣/ب محدوده شهرستان بیرانشهر، بازدید از قطعه چهار آزادراه اراک – خرم آباد و بازدید از طرح راه آهن خرم آباد- دورود از برنامه های سفر یکروزه معاون وزیر راه و شهرسازی به لرستان است.
۷۲۷۴/۳۰۲۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید