خانه / دسته‌بندی نشده / ۷۰۰ هزار خانواده در کشور از پوشش کمیته امداد خارج شدند

۷۰۰ هزار خانواده در کشور از پوشش کمیته امداد خارج شدندبه گزارش ایرنا، حجت الله عبدالملکی روز شنبه در دیدار با کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نیشابور افزود: ارایه مشاوره صحیح به مددجویان در انتخاب شغل بسیار مهم و حیاتی است و در این زمینه مسامحه و سهل انگاری توجیه پذیر نیست و باید توجه داشته باشیم که فقیر بیکار نباید فقیر بیکار بدهکار شود.
وی با بیان اینکه از نظر اقتصادی همچنان با مشکلات اساسی مواجه هستیم اظهار کرد: کمیته امداد برای از بین بردن استضعاف اقتصادی به فرمان امام راحل به عنوان اولین نهاد انقلابی شکل گرفت و در عرصه بین المللی نیز اقدامات و فعالیت های موثر داشته که باید در برنامه توسعه ملل سازمان ملل و بانک جهانی ثبت شود.
وی گفت: افزایش درآمد طرح های اشتغالزا از طریق حرکت به سوی طرح های نوین و دانش بنیان در دستور کار این نهاد قرار دارد و تیم کارشناسی مرکب از افراد صاحب نظر برای بررسی مشاغل جدید تشکیل شده تا با معرفی آنها از تراکم در یک یا چند شغل محدود جلوگیری شود.
عبدالملکی با تاکید بر لزوم نظارت توسط ناظرین طرح های اشتغالزا افزود: تقویت بنیه علمی و به روز نمودن اطلاعات کارکنان واحد خودکفایی این نهاد با توجه به مسائل پیچیده اقتصادی و فنی طرحهای اشتغالزا ضروری است.
وی اظهار کرد: برای ارتقای مهارت های آموزشی کارکنان واحد اشتغال کمیته امداد به صورت حضوری و مجازی برنامه ریزی لازم انجام شده است.
مرکز شهرستان ۴۵۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.
۹۸۶۹ / ۶۰۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید