خانه / دسته‌بندی نشده / ۶۳ طرح پژوهشی در دانشگاه کشاورزی رامین خوزستان رونمایی شد

۶۳ طرح پژوهشی در دانشگاه کشاورزی رامین خوزستان رونمایی شدبه گزارش ایرنا مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در حاشیه رونمایی این طرح ها به خبرنگاران گفت: این طرح ها با هدف حل مشکلات خوزستان با محوریت مسایل کشاورزی و زیست محیطی است.
منصور غنیان اظهار کرد : این طرح ها شامل ۴۳ عنوان طرح کاربردی با اعتبار پنج میلیارد ریال از محل این دانشگاه است که مربوط به نیازهای دستگاه های اجرایی اعلام شده استان است.
وی بیان کرد: همچنین ۱۳ عنوان طرح بر اساس یک تفاهم نامه با مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان تعیین شده که یک میلیارد ریال بودجه آن توسط دانشگاه تامین می شود و محققان دو طرف در مورد مسایل خوزستان تحقیق می کنند.
غنیان ادامه داد: سه عنوان پژوهش دیگر برای رفع مشکلات خوزستان است که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای آن در نظر گرفته شده و شامل مسایلی از جمله انرژی های پاک در دانشگاه و رفتن به سمت دانشگاه سبز و یا ارزیابی درونی گروه های آموزشی در داخل دانشگاه است.
مدیرپژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان اضافه کرد: چهارعنوان طرح نیز توسط سازمان های ملی و استانی از جمله ستاد خشکسالی، معاونت علمی و فناوری، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و آب و برق اجرایی شده که در خصوص گردو غبار و مدیریت منابع آب در حوزه بهره برداران ومعیشت روستایی و عشایری است که هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای آن تعیین شد.
دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان ۲ هزار و ۳۰۰ دانشجو و ۱۲ گروه آموزشی، ۱۴ رشته کارشناسی و ۲۹ گرایش رشته کارشناسی ارشد و ۹ رشته گرایش دکترا دارد.
وزیر علوم صبح روز دوشنبه برای انجام یک سفر ۲ روزه، و بازدید و بهره برداری از چند طرح عمرانی آموزشی و دانشگاهی در خرمشهر، اهواز شوشتر و دزفول، روز دوشنبه وارد خوزستان شد.
۳۰۰۴/ / ۶۰۳۷انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید