خانه / دسته‌بندی نشده / ۵۷۴ واحد تولیدی خراسان جنوبی تسهیلات گرفتند

۵۷۴ واحد تولیدی خراسان جنوبی تسهیلات گرفتندبه گزارش ایرنا داوود شهرکی روز دوشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به ریاست استاندار و با حضور مدیران عامل و شعب بانک های خراسان جنوبی برگزار شد افزود: از این میزان یکهزار و ۳۵۱ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۶۹ واحد و ۶۶۰ میلیارد ریال نیز به ۵۰۵ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
وی گفت: پیرو اجرای موفق طرح رونق تولید در سال ۹۵، این طرح به عنوان یکی از طرح های مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت اردیبهشت ماه امسال در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در قالب دستورالعمل تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ابلاغ شد.
وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی ۵۷ کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید و ۵۴ کمیته کارشناسی برگزار شد که در قالب آن ۲۶۴ مصوبه اجرا شده و ۶۰۰ مصوبه در حال اجرا و پیگیری است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی عنوان کرد: از لحاظ تعداد مصوب کارگروه از کل تعداد ثبت نامی ها در سامانه، ۶۹ درصد مصوب کارگروه شد که میانگین درصد کشوری ۵۱ درصد است و استان در این زمینه رتبع پنجم را در کشور دارد.
وی گفت: ۴۴ درصد از مبلغ تایید شده در بانک های عامل پرداخت شده که میانگین درصد کشوری ۲۹ درصد است.
شهرکی افزود: خراسان جنوبی با پرداخت یکهزار و ۳۵۱ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۶۹ واحد تولیدی رتبه ۱۹ را در کشور داراست.
وی با اشاره به میزان پرداخت تسهیلات رونق ۹۶ به نسبت معرفی به بانک ها گفت: بانک های استان از ابتدای امسال به ۵۰۵ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی ۶۶ میلیارد تومان به صورت مستقیم پرداخت کرده اند.
وی اظهار کرد: استان با پرداخت ۴۴ درصد پرداخت به نسبت مصوب کارگروه دارای رتبه سوم در کشور است.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
7557*3028
خبرنگار: رقیه محمدی * انتشار: رسول محمدحسنیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید