خانه / دسته‌بندی نشده / ۵۰هزار واحد مسکن مهر به کمیته امداد واگذار می شود

۵۰هزار واحد مسکن مهر به کمیته امداد واگذار می شودبه گزارش ایرنا، روابط عمومی کمیته امداد روز چهارشنبه به نقل از سیدپرویز فتاح در جمع مسئولان و کارکنان کمیته امداد شهرستان گناوه افزود:درسال جاری ۱۰ هزار واحد مسکن روستایی با همکاری سپاه احداث و به روستاییان فاقد مسکن تحویل خواهد شد.
وی اظهارکرد: در چندسال آینده مشکل مسکن مددجویان حل می شود و دراین ارتباط علاوه بر تعهدات سالانه ساخت مسکن از سوی کمیته امداد و دولت، مردم و خیران و سپاه متعهد شدند در زمینه ساخت مسکن نیازمندان روستایی و شهری این نهاد را یاری کنند.
وی بر دقت در پرداخت وام اشتغال به مددجویان تاکید کرد و گفت: هدف از پرداخت وام ایجاد اشتغال پایدار است و اگر فکر کنیم مددجویی نمی تواند از این امتیاز بخوبی استفاده کند بهتر است پرداخت نشود تا دچار مشکل نشود.
رئیس کمیته امدادامام خمینی (ره) افزود: دولت توافق کرده به مددجویان نیازمند شغل و دارای استعداد این نهاد تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال پرداخت کند و به زودی اجرا می شود.
وی اظهارکرد: در برخی استانها از جمله بوشهر ۱۰۰ درصد تسهیلات اشتغال جذب و پرداخت شده و درسال ۹۷ نیز این تسهیلات بیشتر تقویت می شود.
وی از همراهی خوب مردم، دولت و مجلس در کمک به نیازمندان قدردانی کرد و گفت: دولت و مجلس در سال گذشته در مصوبه ای مستمری مددجویان معیشت بگیر را سه برابر افزایش داد و امسال نیز بیشتر خواهدشد.
فتاح بیان کرد: باید بجایی برسیم که مددجویان به ادارات مراجعه نکنند بلکه به خانه های آنان رفته و مشکلات آنان را حل کنیم .
وی گفت: بالاترین کار در نظام اسلامی تکریم مردم است و اگر در نظام اداری اخلاق اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهیم بخش بزرگی از مشکلات مردم وجامعه خوبخود حل خواهدشد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
۶۱۶۴/ ۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید