خانه / دسته‌بندی نشده / ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان گل گهر سیرجان پرداخت شد

۴۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان گل گهر سیرجان پرداخت شدبه گزارش ایرنا، محمد جوادی پس از برد یک بر صفر تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: تا پیش از فرا رسیدن عید نوروز میزان پرداختی بازیکنان به ۶۰ درصد مبلغ قرارداد آنها می رسد و بطور کلی در ارتباط با مسائل مالی به دلیل حمایت های خوب شرکت گل گهر مشکلی نداریم.
وی بیان کرد: با حمایت های انجام گرفته در بین بازیکنان تیم همدلی و صمیمیت خاصی حکمرفا شده و همه آنها از دل و جان برای موفقیت تیم تلاش می کنند.
جوادی افزود: تیم گل گهر برای نیم فصل دوم لیگ با جذب چند بازیکن تاثیرگذار متحول شده که امیدواریم این روند خوب تیم همچنان ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: کار صعود این تیم به لیگ برتر نیز سخت شده ولی هنوز ناامید نشده ایم و تمام تلاش خود را در این راه بکار می گیریم.
جوادی در ارتباط با بازی تیم های گل گهر و ایرانجوان نیز گفت: در این دیدار با توجه به جایگاه کنونی ایرانجوان می دانستیم کار سختی برابر ایرانجوان داریم ولی با درایت و تدبیر بازیکنان موفق به کسب برتری برابر آنها شدیم.
وی افزود: جایگاه ایرانجوان بوشهر انتهای جدول مسابقات لیگ یک نیست و باید با حمایت های بیشتر مسئولان زمینه ارتقا آنها در جدول بازی ها فراهم شود.
ایرانجوان بوشهر با این شکست همچنان ۲۱ امتیازی در رده شانزدهم جدول باقی ماند و تیم گل گهر نیز با برد در این بازی ۳۷ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد.
ایرانجوان در هفته بیست و هفتم بازی ها به مصاف ملوان می رود و گل گهر نیز در خانه برابر نفت و مسجد سلیمان صف آرایی می کند.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید