خانه / دسته‌بندی نشده / ۴۴ اسب در هفته هفتم اسبدوانی بهاره گنبد رقابت کردند

۴۴ اسب در هفته هفتم اسبدوانی بهاره گنبد رقابت کردندبه گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات در شش دور مختلف در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در دور نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه تا هشت ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز بود، اسب آتابیگ مقام قهرمانی را از آن خود کرد و اسب های دل آرا۳ و مردانه رحمتی به مقام های دوم و سوم رسیدند.
رقابت اسب های دوخون دو ساله مبتدی در دور دوم برگزار شد که با قهرمانی اسب جی پیک ۲ به پایان رسید و در پی او اسب های گاران استار و ترکمن بیوتی به عناوین دوم و سوم بینده کرند.
اسب اکسل هج عنوان قهرمانی دور سوم این مسابقات در بین اسب های تروبرد سه تا پنج ساله ۳۶ تا ۴۴ امتیاز را از آن خود کرد، اسب گلی به مقام دوم رسید و اسب لیدی هج نیز در جایگاه سوم این کورس قرار گرفت.
مشتاقان ورزش سوارکاری در دور چهارم هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بودند که در پایان اسب داگلاس زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های سام و معرکه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور پنجم رقابت اسب های تروبرد سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز برگزار شد که با قهرمانی اسب ریوآچا به پایان رسید و اسب های جاهیل و رسپک تیبل به عناوین دوم و سوم این دور دست یافتند.
اسب های چه گوارا، سلطان صحرا و بای بای گلد به ترتیب عناوین اول تا سوم آخرین دور این هفته از مسابقات در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز را از آن خود کردند.
در پایان این مسابقات مبلغ ۸۰۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
۱۸۶۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید