خانه / دسته‌بندی نشده / ۳۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان پرداخت شد

۳۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان پرداخت شد‘حبیب احمدی’ شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در کاشان افزود: محدودیت خاصی برای پرداخت این تسهیلات وجود ندارد.
وی با اشاره به اعطای تسهیلات ۲۹ هزار میلیارد ریالی در ۹ ماهه سال ۱۳۹۵ گفت: میزان تسهیلات پرداختی در مدت مشابه سالجاری به صادرکنندگان در مجموع ۳۰ درصد افزایش یافته است.
احمدی اضافه کرد: این بانک با منابعی که از صندوق توسعه ملی دریافت کرده است، آمادگی دارد تا سقف ۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات با نرخ های ۱۳٫۵ و ۱۴٫۵ درصد به صادرکنندگان بپردازد که ۲۰ هزار میلیارد ریال آن از منابع داخلی و نیمی دیگر از منابع صندوق توسعه ملی است.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، ۸۰ درصد از منابع و تسهیلات این بانک را ارزی و سایر آن را ریالی عنوان کرد و گفت: اعتبارات اسنادی و بروات صادراتی در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲۲ درصد، ضمانت نامه های بانکی ۲۲ درصد و مجموع حواله های ارزی ۷۵ درصد افزایش یافته است.
احمدی اضافه کرد: مانده تسهیلات بانک توسعه صادرات تا پایان آذر امسال ۲۱۰ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۶ درصد افزایش داشت.
وی افزود: در ابتدای سال ۱۳۹۴ مانده تسهیلات ۸۹ هزار میلیارد ریال بود در حالی که این رقم امروز ۲٫۵ برابر شده است.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران، امروز برای شرکت در نشستی با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی کاشان و تشریح تسهیلات اعطایی، تبیین راهکارهای مبادلات ارزی، شیوه صدور ضمانت نامه ها و پوشش بیمه ای صندوق ضمانت صادرات ایران در اتاق بازرگانی این شهر حضور یافته بود.
خبرنگار: یوسف صائب * انتشار دهنده: شکراللهی
۶۱۳۶/۸۱۲۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید