خانه / دسته‌بندی نشده / ۲۵٫۴ هزار میلیارد ریال برای توسعه خوزستان اختصاص یافت

۲۵٫۴ هزار میلیارد ریال برای توسعه خوزستان اختصاص یافتبه گزارش ایرنا محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه در بدو ورود به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای پنج موضوع مهم آب ، برق ، فاضلاب، موضوع ریزگرد ها و رفع آلودگی از کارون برنامه‌های مهمی پیش بینی شده که تامین اعتبارات آن ها جدای از اعتبار یاد شده است.
وی ادامه داد: در این سفر ۲ روزه موضوعات دیگری همچون طرح آبرسانی غدیر نیز مورد بررسی قرار می گیرد ضمن آنکه در این سفر تمامی معاونین سازمان برنامه و بودجه حضور دارند که این نشان از اهمیت خوزستان برای دولت دارد.
وی در خصوص حل مشکلات شهرستان شادگان نیز تصریح کرد: حدود ۱۳ هزار هکتار نخیلات این شهرستان با مشکل کمبود آب مواجه است و برای انتقال آب از کارون به مارون نیز طبق برآورد اولیه حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.
نوبخت افزود: در سال ۹۷ ردیف اعتباری معادل ۱۵۰ میلیارد ریال برای این موضوع منظور شده است و امید است بتوانیم ذره ای از دین خود را به مردمانی که همیشه حامی دولت بوده اند را ادا کنیم.
معاون رییس جمهور یدر بدو سفر ۲ روزه خود به خوزستان با حضور در شرکت توزیع برق استان مساله شستشوی مقره ها را بررسی و سپس از مرکز دیسپاچینگ جنوب غرب کشور در نیروگاه رامین بازدید کرد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید