خانه / دسته‌بندی نشده / ۲۳۶۳ کیلوگرم موادمخدر در جنوب شرق کشور کشف شد

۲۳۶۳ کیلوگرم موادمخدر در جنوب شرق کشور کشف شدبه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان های نیکشهر و مهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان در چند روز گذشته از فعالیت یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه قصد انتقال موادمخدر از مناطق شرقی به استان های مرکزی کشور را داشتند، مطلع شدند.
وی افزود: اعضای این باند مسلح در حالی که با سه دستگاه خودرو در محدوده شهرستان نیکشهر اقدام به جا به جایی موادمخدر می کردند، توسط ماموران پلیس شناسایی شدند.
وی ادامه داد: قاچاقچیان به محض مشاهده پلیس با انجام حرکات مخاطره آمیز قصد فرار داشتند که با سرعت عمل ماموران متوقف و سرنشینان خودروها بلافاصله به صورت مسلحانه با ماموران درگیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه که حدود یک ساعت ادامه داشت ماموران علاوه بر دستگیری پنج قاچاقچی حرفه ای، ۲ قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری را به همراه یک تن و ۵۰۲ کیلوگرم تریاک کشف کردند.
سردار قنبری با اشاره به درگیری مسلحانه دیگری میان ماموران انتظامی ایرانشهر و سوداگران مرگ، اظهار داشت: پس از رصد چند روزه اعضای یک باند مسلح موادمخدر، خودرو زانتیا متعلق به این باند در مسیر سرباز – ایرانشهر توسط پلیس شناسایی شد.
وی افزود: اعضای این باند مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی و تکاوری پلیس، با آنان درگیر شدند.
وی ادامه داد: در این درگیری مسلحانه ۲ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و ۷۶۰ کیلوگرم تریاک و ۱۰۱ کیلوگرم حشیش کشف شد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان پیشروترین استان در جهان از لحاظ مبارزه با مواد خانمان سوز مخدر است.
این استان با وسعتی حدود ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع (معادل ۵/۱۱درصد مساحت کشور) به مرکزیت زاهدان افزون بر ۱۱۰۰ کیلومتر مرز زمینی با افغانستان و پاکستان دارد.
۳۰۴۲**۶۰۸۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید