خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۸ کارگزار تخصصی سازمان ملل متحد در ایران فعال است

۱۸ کارگزار تخصصی سازمان ملل متحد در ایران فعال استبه گزارش ایرنا ماریا دوتسنکو روز دوشنبه در نشست با رئیس دانشگاه خلیج فارس افزود: مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران با مراکز دانشگاهی ارتباط و تعامل خوبی دارد طوریکه هم اینک در حوزه های مختلف این همکاری ادامه دارد.
وی یادآورشد: باتوجه به استقرار دانشگاه خلیج فارس در استان ساحلی بوشهر در قالب کارگاه های آموزشی امکان همکاری مشترک در زمینه حقوق دریا ، محیط زیست دریا و سایر حوزها متناسب با برخی مناسبت های ویژه سازمان ملل متحد با این دانشگاه همکاری کند.
دوتسنکو بااشاره به همکاری مفید و موثر ایرنا با مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در زمینه برپایی نمایشگاه مشترک عکس و اسناد تاریخی در استان های مختلف اظهارداشت: سایت اطلاع رسانی دو زبانه مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران بانک اطلاعاتی مفیدی برای پژوهشگران و محققان است .
رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران گفت: افزون بر دوره های آموزشی این مرکز آمادگی برپایی کارگاه مشترک برای ارتقای سطح دانش استفاده از منابع در سایت سازمان ملل متحد برای پژوهشگران و دانشجویان دارد.
وی افزود: همچنین دوره کارآموزی به مدت ۶ ماه برای دانشجویان در مقطع لیسانس و فوق لیسانس نیز توسط مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران برگزار می شود که دانشجویان علاقه مند می توانند با ثبت نام با اصول و شیوه های دیپلماسی در مجامع بین المللی آشنا شوند.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر نیز از رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران برای حضور در این دانشگاه و بازدید از مرکز اسناد خلیج فارس شناسی قدردانی کرد.
دکتر عبدالمجید مصلح افزود: برنامه هایی که قابلیت همکاری دانشگاه و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد داشته باشد به مرکز یادشده پیشنهاد و در قالب تفاهم نامه زمینه اجرایی شدن آنها را فراهم خواهیم کرد.
وی یادآورشد: باتوجه به استقرار دانشکده معماری دانشگاه خلیج فارس در بافت قدیم بوشهر از نظر یونسکو در سال ۲۰۱۶ میلادی بعنوان احیای بافت قدیم پروژه برتر شناخته شد.
صبح امروز با حضور ماریا دوتسنکو نمایشگاه مشترک عکس و اسناد تاریخی سازمان ملل متحد و ایران در مجتمع فرهنگی هنری ۹دی بوشهر برپا شد .
این نمایشگاه تا ۱۵ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸تا ۲۱ برای علاقه مندان به آثار تاریخی دایر است.
۷۲۱۲/۶۰۴۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید