خانه / دسته‌بندی نشده / 17استان دارای کلینیک تخصصی جانبازان و ایثارگران هستند / تلاش برای ایجاد آن در تمام استانها

17استان دارای کلینیک تخصصی جانبازان و ایثارگران هستند / تلاش برای ایجاد آن در تمام استانهادکتر عبدالرضا عباسپور روز پنجشنبه در آیین افتتاح درمانگاه شبانه روزی ایثار اردبیل افزود: جانبازان و ایثارگران در این کلینیک ها مورد پایش سلامت قرار گرفته و در صورت نیاز به درمان تکمیلی به کلینیک های فوق تخصصی در استان های معین و تهران ارجاع داده می شوند.
وی در بحث سلامت جانبازان و ایثارگران ؛ چهار مرحله آموزش ، پیشگیری ، درمان وتوانبخشی را مورد اشاره قرار داد و افزود: تمامی مراحل درمانی جانبازان و ایثاگران در این مسیر انجام می گیرد.
وی ادامه داد: امروز بنیاد شهید و امور ایثارگران صاحب یک زنجیره درمانی است و در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به جانبازان و ایثارگران کوچکترین کوتاهی صورت نمی گیرد.
دکتر عباسپور همچنین گفت: حضور جانبازان و ایثارگران در هر محفلی موجب ترویج روحیه ایثار و شهادت می شود و عزتمندی را به نسل جوان انتقال می دهد.
به گزارش ایرنا، بهروز ندایی معاون امورعمرانی استاندار اردبیل نیز در این آیین گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران تنها در استان اردبیل 750 طرح عمرانی با 510 میلیارد ریال در اردبیل به بهره برداری رسید.
وی بیان کرد: نظام خدمات گسترده ای به مردم ارایه کرده است که نمونه آن بهره مندی 88 درصد جمعیت روستایی و تمامی جمعیت شهری استان اردبیل از نعمت گاز می باشد.
یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل نیز گفت: درمانگاه شبانه روزی ایثار اردبیل با زیربنای 350متر مربع و با صرف 10 میلیارد ریال احداث شده و خدمات پزشکی، دندانپزشکی و فیزیوتراپی به ایثارگران و شهروندان عادی ارایه می کند.
وی اضافه کرد: همچنین مرکز توانبخشی ، درمانی و تفریحی ایثارگران اردبیل در زمینی به مساحت چهار هکتار با 14 هزار متر مربع زیربنا در سه فاز اجرا می شود.
به گفته وی ، استخر و سالن ورزشی این مجموعه به بهره برداری رسیده و بقیه فازها نیز 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در صورت تامین اعتبار در سال 97 بهره برداری خواهند شد.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/6130انتهای پیام /*


درباره gohari