خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۴۰ سارق و زورگیر حرفه ای در تهران دستگیر شدند

۱۴۰ سارق و زورگیر حرفه ای در تهران دستگیر شدندبه گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این باندهای سرقت در نتیجه ۲ ماه کار اطلاعاتی شناسایی و متلاشی شدند، افزود: ۵۸ نفر از دستگیر شدگان سابقه دار هستند.
وی اظهار داشت: اعضای یک باند ۶ نفره با سرقت ۷۳ دستگاه خودرو نیز در میان دستگیر شدگان هستند.
سردار رحیمی افزود: درهمین ارتباط، ۲ باند حرفه ای زورگیری و سرقت محموله های با ارزش که با معرفی خود به عنوان مامور در حومه شهر تهران فعالیت می کردند نیز شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت گفت: این گروه حرفه ای به تازگی دو خودروی حمل بار را با ۱۰۰ تخته فرش و ۷۰ دستگاه تلویزیون سرقت کرده بودند.
به گفته سردار رحیمی، نیروهای پلیس تهران بزرگ همچنین موفق شدند اعضای یک باند ۴ نفره سرقت مسلحانه که با نقشه قبلی اقدام به زورگیری و سرقت از افراد می کردند را شناسایی و دستگیر کنند.
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: شناسایی و دستگیری اعضای یک باند جعل اسناد دولتی به همراه یک هزار و ۵۰۰ برگه انواع مدارک و اسناد دولتی نیز از دیگر موفقیت های نیروی انتظامی پایتخت در جریان این عملیات است.
سردار رحیمی افزود: همچنین یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان البسه خارجی قاچاق نیز توسط نیروهای پلیس تهران بزرپ کشف و ضبط شده است.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: درهمین ارتباط یک هزار و ۲۵۰ مالباخته نیز تااین لحظه برای انجام مراحل قانونی تحویل اموال شناسایی شده اند.
تهرام ۶۱۳۹**۱۶۲۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید