خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۳۸ هزار نفر به کاروان های راهیان نور خدمت رسانی می کنند

۱۳۸ هزار نفر به کاروان های راهیان نور خدمت رسانی می کنندسردار بهمن کارگر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خرمشهر اظهار کرد: در حال حاضر ۵۰ هزار مدیر کاروان، ۴۸ هزار خادم، ۲۵هزار راوی و ۱۵ هزار مبلغ که عمدتا فارغ التحصل دانشگاه هستند در سطح کاروان راهیان نور فعالیت می کنند.
وی اعتماد به قشر جوانان را مهم دانست و گفت: اگر به جوانان اعتماد شود تنوع هم ایجاد شده و عاملی در تنوع بخشی به حرکت راهیان نور داده می شود.
رئیس ستاد راهیان نور کشور در ادامه به جشنواره رهاورد سرزمین نور اشاره کرد و گفت: جشنواره رهاورد سرزمین نور با مشارکت افراد مبتدی آغاز شد و در حال حاضر این جشنواره در سطح حرفه ای برگزار می شود.
سردار کارگر با اشاره به جشنواره فیلم فجر گفت: آثار ارائه شده فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در حوزه دفاع مقدس، اهمیت این حوزه را نشان می دهد .
به گزارش ایرنا آیین همایش روز ملی راهیان نور با حضور مسئولان لشگری و کشوری، کاروان های راهیان نور در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید باکری خرمشهر برگزار شد.
در تقویم رسمی کشور روز ۲۰ اسفند ماه به مناسبت نخستین حضور مقام معظم رهبری در یادمان های دفاع مقدس به نام ‘روز ملی راهیان نور’نامگذاری شده است.
۷۱۰۰/۷۱۶۵/۶۰۶۸/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید