خانه / دسته‌بندی نشده / 138 هزار نفر به کاروان های راهیان نور خدمت رسانی می کنند

138 هزار نفر به کاروان های راهیان نور خدمت رسانی می کنندسردار بهمن کارگر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خرمشهر اظهار کرد: در حال حاضر 50 هزار مدیر کاروان، 48 هزار خادم، 25هزار راوی و 15 هزار مبلغ که عمدتا فارغ التحصل دانشگاه هستند در سطح کاروان راهیان نور فعالیت می کنند.
وی اعتماد به قشر جوانان را مهم دانست و گفت: اگر به جوانان اعتماد شود تنوع هم ایجاد شده و عاملی در تنوع بخشی به حرکت راهیان نور داده می شود.
رئیس ستاد راهیان نور کشور در ادامه به جشنواره رهاورد سرزمین نور اشاره کرد و گفت: جشنواره رهاورد سرزمین نور با مشارکت افراد مبتدی آغاز شد و در حال حاضر این جشنواره در سطح حرفه ای برگزار می شود.
سردار کارگر با اشاره به جشنواره فیلم فجر گفت: آثار ارائه شده فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در حوزه دفاع مقدس، اهمیت این حوزه را نشان می دهد .
به گزارش ایرنا آیین همایش روز ملی راهیان نور با حضور مسئولان لشگری و کشوری، کاروان های راهیان نور در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید باکری خرمشهر برگزار شد.
در تقویم رسمی کشور روز 20 اسفند ماه به مناسبت نخستین حضور مقام معظم رهبری در یادمان های دفاع مقدس به نام ‘روز ملی راهیان نور’نامگذاری شده است.
7100/7165/6068/6064انتهای پیام /*


درباره gohari