خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۲۶ هزار فرصت شغلی امسال در استان تهران ایجاد می شود

۱۲۶ هزار فرصت شغلی امسال در استان تهران ایجاد می شودبه گزارش ایرنا، محمد حسین مقیمی شامگاه سه شنبه در پایان اولین جلسه رفع موانع سرمایه گذاری در استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولین جلسه رفع موانع سرمایه گذاری در استان تهران به منظور رفع مشکلات تعدادی از سرمایه گذاران و کارآفرینان برگزار شد.
وی اظهار کرد: به منظور رفع مشکلات سرمایه گذاران و کارآفرینان از این پس هر هفته (سه شنبه) جلسه رفع موانع سرمایه گذاران با حضور کارشناسان و روسای دستگاههای متولی در استانداری تهران برگزار می شود.
استاندار تهران ادامه داد: پروژه های عمرانی بزرگ و مهمی با اعتبار قابل توجه توسط بخش خصوصی در سطح شهرستان های استان در حال اجراست که باید برای تسریع در روند اجرای این پروژه ها، مشکلات سرمایه گذاران حل شود.
وی تصریح کرد: مهمترین اقدام برای ایجاد فرصت های شغلی، جذب سرمایه و سرمایه گذاری است که اگر بتوانیم موانع و مشکلات سرمایه گذاران و کارآفرینان را در استان تهران رفع کنیم به مسئله اشتغال جوانان کمک شایانی کرده ایم.
مقیمی خاطرنشان کرد: در این جلسات سرمایه گذاران و کارآفرینان مشکلات خود را مطرح و کارشناسان و روسای دستگاههای مربوطه باید در مدت زمان نسبت به رفع مشکلات براساس قوانین و ضوابط اقدام کنند.
معاون امور اقتصادی استاندار تهران نیز دراین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: در این جلسه به مشکلات ۴ سرمایه گذار در حوزه گردشگری و یک سرمایه گذار در حوزه کشاورزی رسیدگی شد.
محمد امامی امین ادامه داد: این جلسه با حضور کارشناسان و مدیران کل دستگاههایی همچون صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، راه و شهرسازی، آب، برق ، گاز و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، مقرر شد تا روز سه شنبه هفته آینده نسبت به رفع مشکلات این سرمایه گذاران اقدام شود.
وی خاطرنشان کرد: در راستای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی جلسات رفع موانع سرمایه گذاران از این پس بصورت هفتگی و منظم در استانداری تهران برگزار می شود.
اولین جلسه رفع موانع سرمایه گذاران و کارآفرینان استان تهران به ریاست محمد حسین مقیمی شامگاه سه شنبه در محل استانداری تهران برگزار شد.
در این جلسه به مسائل و مشکلات پروژه های شهرک گردشگری سلامت در دماوند و فیروزکوه، مجتمع بین راهی در گدوک، پروژه سیبلند، مجتمع خدماتی و گردشگری و نمایشگاه توانمند سازی روستایی و عرضه محصولات کشاورزی در شهرستان فیروزکوه با حضور سرمایه گذاران رسیدگی شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود**انتشار: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸**۱۶۲۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید