خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۰ هزار میلیارد ریال در بندر شهیدرجایی سرمایه گذاری می شود

۱۰ هزار میلیارد ریال در بندر شهیدرجایی سرمایه گذاری می شودبه گزارش ایرنا، محمد راستاد بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از مجتمع بندری نگین در گفت و گو با خبرنگاران در بوشهر افزود: عملیات اجرایی فاز سوم پایانه کانتینری بندر شهید رجایی اسفند سال گذشته با حضور رئیس جمهوری در راستای توسعه زیرساخت‌های کانتینری، روبناها و تجهیز این بندر کانتینری آغاز و در مدت سه سال باید اجرا شود.
وی بیان کرد: با اجرای این پروژه ظرفیت بندر شهید رجایی در تخلیه و بارگیری کانتینری به ۵٫۳ میلیون تی یو افزایش می یابد.
راستاد با اشاره به تجهیز فاز دوم بندر شهید رجایی گفت: در اجرای این فاز با سرمایه گذاری ۱۰۴ میلیون یورویی ۲۱ جرثقیل دروازه‌ای و محوطه‌ای تا نیمه نخست امسال نصب و بهره‌برداری می ‌شود.
راستاد با اشاره به لایروبی اسکله جزیره نگین بوشهر افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء عملیات لایروبی اسکله مجتمع بندری نگین را با ۲ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال اعتبار در مدت چهار ماه انجام می دهد.
وی عنوان کرد: برای احداث تمام تاسیسات زیربنایی مجتمع بندری نگین نیز ۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار سرمایه گذاری می شود که از مجموع این اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال برای احداث جاده دسترسی این مجتمع بندری هزینه می شود.
راستاد با اشاره به افتتاح فاز نخست پایانه کانتینری مجتمع بندری نگین بوشهر بیان کرد: برای اجرای این پایانه بخش خصوصی افزون بر ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار سرمایه گذاری کرده است.
۷۲۱۲/۶۰۴۷/۱۷۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید