خانه / دسته‌بندی نشده / یک کشته و ۲۰ زخمی نتیجه ترس از وقوع زلزله در ملارد تهران

یک کشته و ۲۰ زخمی نتیجه ترس از وقوع زلزله در ملارد تهرانبه گزارش ایرنا، خطیبی تاکید کرد: بلافاصله پس از وقوع زلزله ستاد مدیریت بحران شهرستان ملارد تشکیل شد و نیروهای امدادی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
فرماندار ملارد با بیان این که نیروهای امدادی این شهرستان در محدوده شهری و روستایی اکیپ های بازرسی میدانی تشکیل دادند، افزود: در بررسی ها مشخص شد، خساراتی جزئی به دو واحد مسکونی خالی از سکنه روستای اختر آباد وارد شده است.
وی گفت: از مجموع ۲۰ مصدوم زلزله شهرستان ملارد ۱۲ تن به صورت سرپایی درمان و هشت تن نیز به بیمارستانهای تامین اجتماعی شهریار و بیمارستان های کرج منتقل شدند.
فرماندار ملارد تصریح کرد: در ساعت های اولیه وقوع زلزله ترافیک سنگینی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان ملارد مشاهده شد که پس از گذشت دو ساعت ترافیک در این جاده ها آرام و روان است.
وی در بخش دیگری از اظهاراتش افزود: تمامی مدارس، سوله های دولتی و تفرجگاههای شهرستان ملارد برای اسکان شهروندان مهیا شده است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
خطیبی خاطرنشان کرد: خسارات احتمالی وقوع این زلزله بلافاصله ارزیابی خواهد شد.
زمین لرزه ۵٫۲ درجه ریشتری که ساعت ۲۳:۲۷ دقیقه پایتخت را لرزاند، کانون آن شهر ملارد در سه کیلومتری تهران و هفت کیلومتری مشکین دشت استان البرز بوده است.
شبس**۹۳۶۳*۱۶۱۳* خبرنگار: محمد تدو*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید