خانه / دسته‌بندی نشده / یک میلیون و ۵۰۶ هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در مازندران ثبت شد

یک میلیون و ۵۰۶ هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در مازندران ثبت شدعلی نبییان روز چهارشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی مازندران در ساری افزود : ثبت این تعداد مسافر مربوط به روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند سال ۹۵ است .
وی با اشاره به اینکه اشتیاق زیادی از سوی مسافران برای بازدید و اقامت از روستاهای مازندران شده است ، ادامه داد : تا پایان روز ۲۸ اسفند امسال بیش از ۴۷ هزار مسافر و گردشگر از روستاهای استان بازید کردند .
به گفته معاون عمرانی استاندار مازندران همچنین تا این روز حدود ۳۰ هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در روستاهای استان ثبت شده است .
مازندران بیش از سه هزار روستا دارد که علاوه بر جاذبه های طبیعی و خدادادی جنگل ، وجود اقامتگاه های بوم گردی باعث شده تا مسافران زیادی را به سمت خود جلب و جذب بکند .
وی میزان تردد ورودی به استان را در روز گذشته بیش از ۱۱۱ هزار دستگاه خودرو اعلام کرد و گفت : میزان تردد خروجی بیش از ۵۷ هزار دستگاه خودرو بود .
نببیان گفت : جاده های مازندران از نظر میزان تردد خودروی مسافران نوروزی در رتبه چهارم کشور قرار دارد .
وی پرترددترین ساعات تردد در جاده های مازندران را ۱۱ تا ۱۲ اعلام کرد و افزود : قائمشهر – ساری و برگشت ، چالوس – عباس آباد و ساری – نکاء و برگشت پرترددترین محورهای استان بودند .
۲۰۹۶/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید