خانه / دسته‌بندی نشده / گزارش ایرنا از وضعیت بازار تهران

گزارش ایرنا از وضعیت بازار تهرانبه گزارش ایرنا، دراین میان برخی افراد با سوء استفاده از فضای موجود ضمن سردادن شعارهایی قصد ایجاد تنش، درگیری و همچنین تخریب اموال عمومی و شخصی را داشتند که نیروهای انتظامی با اقدامی به موقع از آن ممانعت کردند.
پلیس برای برخورد با این افراد و پراکنده کردن آنها که با ایجاد سر و صدا و درگیری اقدام به سنگ پرانی علیه ماموران می کردند، در لحظاتی مجبور به استفاده از گازاشک آور شد.
درحال حاضر و با توجه به اقدام به موقع و موثر نیروهای پلیس، تجمع پایان یافته و شرایط عادی برای تردد و فعالیت شهروندان در محدوده میدان بهارستان حاکم است.
به گزارش ایرنا، برخی کسبه بازار تهران امروز در اعتراض به برخی مسائل صنفی مغازه های خود را بسته و با تجمع مقابل مغازه ها خواهان رسیدگی به وضعیت صنفی خود هستند.
تجمع این افراد به شکل پراکنده و آرام بود.
درهمین ارتباط، «علی فاضلی» رئیس اتاق اصناف ایران در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، رخدادهای اخیر بازار تهران را «سازمان یافته» دانست و گفت: دست های پیدا و پنهانی به دنبال بر هم زدن بازار هستند و سرچشمه این حرکت ها در خارج از بازار است.
فاضلی افزود: تجمع های صنفی حق اصناف و بازار است و اصناف می توانند چنین تجمع هایی در قالب اتحادیه ها و با اخذ مجوزهای قانونی، در جهت تامین مطالبات صنفی خود برگزار کنند.
وی اظهار داشت: آنچه دیروز بعداز ظهر و امروز صبح در بازار تهران اتفاق افتاده، متفاوت از این روند است؛ عده ای خاص وارد بازار می شوند و در اصل به بازار حمله می کنند، می خواهند بازار را تحریک کنند تا بازار تعطیل شود.
تهرام/۹۳۴۳**۱۶۲۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید