خانه / دسته‌بندی نشده / گروه های امدادی به محل احتمالی سقوط هواپیما رسیدند

گروه های امدادی به محل احتمالی سقوط هواپیما رسیدندجلال پورانفرد دقایقی پیش از منطقه پادنای سمیرم در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۱۲ گروه امداد و نجات و واکنش سریع هلال احمر به همراه ۱۲ تیم امدادی اورژانس جاده ای از استان کهگیلویه و بویراحمد در منطقه ای احتمالی سقوط هواپیما در کوه های سخت گذر پادنای سمیرم مشغول عملیات جست و جو هستند.
مدیرعامل هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: با وجود اعزام گروه های امدادی و تیم های واکنش سریع هلال احمر از برخی استان ها به محل های اعلام شده در منطقه پادنا هنوز لاشه و اثری از هواپیما و مسافران پیدا نشده است.
سید امرالله جهان بین تصریح کرد: افزون بر ۱۲ تیم امدادی کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۳۰ گروه امدادی از جمعیت هلال احمر استان های اصفهان، لرستان، فارس، چهارمحال و بختیاری نیز به محل وقوع حادثه اعزام شده اند.
وی افزود: به علت سخت گذر بودن، شرایط نامساعد هوا و بارش باران و برف در منطقه امکان خدمات رسانی با امداد هوایی وجود ندارد.
پرواز شماره ۳۷۰۴ امروز یکشنبه هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح امروز تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر ۷۲ پس از ۵۵ دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط آن در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
۳۰۱۶/۱۶۶۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید