خانه / دسته‌بندی نشده / کنسرت موسیقی خواننده پاپ در رامسر لغو شد

کنسرت موسیقی خواننده پاپ در رامسر لغو شدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، کنسرت یگانه یکی از مجموعه برنامه هائی بود که با عنوان ‘بزرگ ترین جشنواره موسیقی کشور ‘ قرار بود از امشب به مناسبت تعطیلات نوروزی با حضور ۱۰ خواننده پاپ در سالن تله کابین شهرستان رامسر آغاز شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر در خصوص لغو کنسرت محسن یگانه به خبرنگار ایرنا گفت : کنسرت این خواننده کشورمان به خاطر ضعف جسمانی به هنگام اجرای برنامه در سانس اول لغو شد.
محمد حسن صبوری که هنگام تماس تلفنی خبرنگار ما گفت که در بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر حضور دارد ، افزود : پس از ضعف جسمانی آقای یگانه به هنگام اجرای برنامه در سانس اول ، با اورژانس شهرستان تماس برقرار شد که نیروهای اورژانس بلافاصله به محل اجرای برنامه حاضر شدند.
وی گفت : نیروهای اورژانس پس از معاینه اولیه یگانه ، با هماهنگی پزشکان وی را به بیمارستان امام سجاد شهرستان رامسر منتقل کردند و او در حال حاضر در بیمارستان بستری است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر افزود : هم اکنون وضعیت عمومی یگانه خوب است و مشکل خاصی ندارد.
صبوری در خصوص تکلیف فروش بلیت کنسرت به مردم هم گفت : پس از اطلاع رسانی کامل در این خصوص قرار شد به دلیل لغو کنسرت تمامی بهای بلیط سانس های اول و دوم کنسرت به خریداران عودت داده شود.
وی افزود : کسانی که بلیت خود را از طریق گیشه خریداری کردند می توانند با مراجعه به گیشه ها بهای بلیت را دریافت کنند و کسانی که از طریق سیستم اینترنت خریداری کردند نیز از همان طریق بهای بلیتشان عودت داده خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر در خصوص ادامه برنامه های این جشنواره موسیقی نیز گفت : بقیه برنامه ها در شب های آینده به قوت خودش باقی است.
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ، رامسر در فروردین سال ۹۷ میزبان کنسرت های محسن یگانه ، بهنام بانی ، حامد همایون ، محمد علیزاده ، سیروان خسروی ، شهاب مظفری ، امیدحاجیلی و احسان خواجه امیری خواهد بود.
کنسرت محسن یگانه قرار بود علاوه بر امشب ، پانزدهم فروردین هم برگزار شود.
بهنام بانی در روزهای سوم و پانزدهم میهمان رامسری هاست ، حامد همایون در روزهای چهارم و دهم فروردین اجرا دارد و کنسرت محمد علیزاده هم در روزهای ششم و یازدهم فروردین برگزار شود.
همچنین سیروان خسروی روز پنجم سیروان خسروی اجرا دارد ، شهاب مظفری هفتم فروردین کنسرتش را برگزار می کند ، امید حاجیلی هشتم فروردین مهمان رامسری هاست ، احسان خواجه امیری روز نهم فروردین کنسرت دارد .
اجرای موسیقی زنده از سوی گروه های سرمایه گذار بخش خصوصی در شهرستان رامسر اجرا می شود.
در طول سال ۹۶ در شهرستان ۷۰ هزار نفری رامسر ۳۰ کنسرت پاپ و سه کنسرت سنتی به صورت زنده اجرا شد.
شهرستان رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه ، آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست.
/۱۶۰۲/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید