خانه / دسته‌بندی نشده / کمک ۳۵۰۰ میلیارد ریالی خیرین به بخش سلامت کشور

کمک ۳۵۰۰ میلیارد ریالی خیرین به بخش سلامت کشوربه گزارش روز پنجشنبه ایرنا حسینعلی شهریاری در مجمع خیرین سلامت گلستان در گرگان، اظهار کرد: خیرین استان گلستان در این بازه زمانی ۱۷۰ میلیارد ریال کمک و مساعدت داشته اند.
وی؛ مجموع کمک های خیرین سلامت کشور را از ابتدای فعالیت این مجمع ۵۰هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیش از ۹۰ هزار خیر در این مجمع حضور و فعالیت دارند و از سوی دیگر نیکوکاران حوزه سلامت در بخش های پژوهش و پیشگیری نیز پیشگام شده و اقداماتی در حال انجام دارند.
این نماینده مجلس با بیان اینکه در مسیر جذب خیرین حوزه سلامت و فرهنگ سازی، رسانه ها نقش تاثیرگذاری دارند، گفت: اگر به حوزه بهداشت و درمان توجه بیشتری شده و سرمایه گذاری خیران به سوی استان‌های محروم و مرزی هدایت شود، این مناطق می ‌توانند حتی نیازهای بهداشتی و درمان کشورهای همسایه را تامین کنند.
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور همچنین یادآور شد: گرایش به سبک زندگی سالم و ایرانی و پرهیز از مصرف فست فودها می‌ تواند هزینه ‌های درمان را کاهش دهد.
دکتر شهریاری اضافه کرد: حدود ۵۰ درصد دانش آموزان ما اضافه وزن داشته و مستعد بیماری های ناشی از آن هستند و ما روی تغییر ذائقه ایرانی برنامه هایی برای سال جاری و سال آینده به ویژه در بین دانش آموزان خواهیم داشت.
۳۰۱۴/۱۶۴۸
تنظیم: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید