خانه / دسته‌بندی نشده / کمک ۲ تا ۱۰ میلیارد تومانی دولت به کمیته امداد استان های کشور

کمک ۲ تا ۱۰ میلیارد تومانی دولت به کمیته امداد استان های کشوربه گزارش ایرنا جواد پالیزدار شنبه در جریان بازدید از منازل ایتام و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره ) در شیراز، با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهوری به فارس افزود: در جریان این سفر، به کمیته امداد فارس نیز این کمک اختصاص یافت که رقم تصویب شده برای این استان پس از جمع بندی اعلام می شود.
وی، مبارزه با فقر و مشکلات مددجویان کمیته امداد را از جمله سیاست های دولت تدبیر و امید دانست و ادامه داد: در بازدید از خانواده های مددجویان و ایتام تلاش می شود که با بررسی مشکلات آنها، در حوزه های درمان، مسکن، تحصیلات فرزندان مددجویان و سایر نیازهای آنها تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس هم گفت: سال گذشته علاوه بر تعمیر ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در استان، یک هزار و ۴۸۵ واحد شهری نیمه تمام نیز تکمیل شد.
محمد بذرافشان افزود: علاوه بر این، بیش از ۵۰۰ واحد روستایی و نزدیک به ۸۰۰ واحد شهری برای اسکان و رفاه مددجویان استان احداث و خریداری شده است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به همراه چند وزیر امروز شنبه هفتم بهمن ۹۶ برای افتتاح چند طرح عمرانی و دیدار با جوانان و نهادهای مردمی وارد شیراز شد.
در این سفر یک روزه واحد احیای مستقیم مجتمع فولاد غدیر نی ریز فارس گشایش یافت و معاون اول رئیس جمهوری از دریاچه بختگان بازدید هوایی کرد.
هریک از مقامات نیز مشکلات مردم رابررسی کردند.
خبرنگار: سارنگ عبداللهی ** انتشاردهنده: غلامرضا مالک زاده
۶۱۲۲ /۱۸۷۶انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید