خانه / دسته‌بندی نشده / کشف یک تن و ۷۳۹ کیلوگرم تریاک در سیستان و بلوچستان

کشف یک تن و ۷۳۹ کیلوگرم تریاک در سیستان و بلوچستانبه گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز سه شنبه در این رابطه اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد جا به جایی و توزیع موادمخدر از مسیر سیب و سوران به ایرانشهر را دارند، شناسایی و دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و پس از هماهنگی قضایی موفق به شناسایی ۲ دستگاه خودرو قاچاقچیان در یکی از مسیرهای ورودی سیب و سوران شده و دستور ایست صادر کردند.
وی ادامه داد: قاچاقچیان با بی توجهی به دستور ایست اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران کردند که پس از پیمودن مسافتی تعقیب و گریز، نیروهای پلیس موفق به متوقف کردن خودروها و دستگیری سه قاچاقچی شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در بازرسی از این ۲ خودرو یک تن و ۷۳۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه ۲ قبضه اسلحه کلاش و مقادیر قابل توجهی مهمات کشف شد.
وی با اشاره به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پلیس، از آنان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع انجام شود.
به گزارش ایرنا استان سیستان و بلوچستان با گستره ۱۸۷ هزار و ۵۰۲کیلومتر مربع پهناورترین استان کشور است که بیش از هزار و ۴۰۰ کیلومتر مرز زمینی و دریایی با کشورهای همسایه دارد.
۳۰۴۲**۶۰۸۱ خبرنگار: محدثه حیدری گرجی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید