خانه / دسته‌بندی نشده / کشف بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشور

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در جنوب شرق کشوربه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد قنبری روز شنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی به استان های همجوار مطلع شدند.
وی افزود: پس از هفته ها تلاش و اقدامات شبانه روزی، بامداد شنبه (پنجم اسفند) ۲ دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند در مسیرهای فرعی زاهدان شناسایی شده و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس به صورت مسلحانه با آنان درگیر شده و پس از گذشت یک ساعت از درگیری، یک قاچاقچی به هلاکت رسید و سه سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان یک تن و ۱۱۵ کیلو موادمخدر شامل ۳۳۱ کیلو گرم مرفین، ۱۰۰ کیلو گرم هروئین، ۴۳ کیلوگرم کراک، ۶ کیلو گرم شیشه، ۲۲۹ کیلو گرم حشیش و ۴۰۶ کیلو گرم تریاک به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه را کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت در سیستان و بلوچستان وجود ندارد.
این استان با وسعتی حدود ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع (معادل ۵/۱۱درصد مساحت کشور) افزون بر ۱۱۰۰ کیلومتر مرز زمینی با افغانستان و پاکستان دارد.
۳۰۴۲**۶۰۸۱انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید