خانه / دسته‌بندی نشده / کسب یک امتیاز برای هر دو تیم عادلانه بود

کسب یک امتیاز برای هر دو تیم عادلانه بودبه گزارش ایرنا، فیروز کریمی جمعه شب در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران افزود: بازی امروز به دلیل اینکه هر دو تیم از شرایط حساسیت جدول لیگ برتر خارج بودند از حرارت لازم برخوردار نبود.
کریمی اضافه کرد: امروز همه بازیکنان دست به عصا بازی می کردند و بازی فیزیکی که از یک فوتبال انتظار داریم را در این بازی نداشتیم.
سرمربی تیم گستش فولاد با اشاره به اینکه سامان نریمان جهان در یک موقعیت عالی پشت محوطه هجده قدم که هم موقعیت شوت و هم پاس دادن را داشت، توپ را به خاطر مصدومیت بازیکن تیم پدیده به بیرون زد تا پزشکان به مداوای این بازیکن برسند، اظهار کرد: این همان اخلاق ورزشکاری و حرکت تختی وار است و جا دارد به این نوع حرکت ها در ورزش اهمیت داده شود.
وی در خصوص داوری بازی اظهار کرد: من هیچ شناختی از داور امروز نداشتم ولی یک قضاوت عادلانه و دقیق را شاهد بودیم زیرا داوری در شرایط بارانی سخت تر می شود.
وی در ادامه گفت: لیگ امسال نسبت به سال های قبل به لحاظ محتوایی و کیفیت اگر بالاتر نبود ولی به لحاظ کمیت به مراتب بهتر برگزار شد .
کریمی ادامه داد: در سالی که جام جهانی پیش روی ما بود به اجبار ما بازی هایمان را با فاصله زمانی کوتاه و ۱۰ بازی را بدون استراحت انجام دادیم .
*سرمربی تیم پدیده: بازیکنانم در بازی امروز بی دقت بودند
محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش گفت: شاگردانم امروز کمی بی دقت بازی کردند ولی با این حال چند موقعیت خوب بدست آوردیم که دروازه بان تیم گسترش با عکس العمل زیبای خود جلوی این موقعیت ها را گرفت.
وی ادامه داد: همان طور که بازی رفت را به خاطر فرصت طلبی بازیکنان تیم گسترش از دست داده بودیم به بازیکنانم هشدار داده بودم که قدر موقعیت های خود را بدانید و هیچ موقعیتی به این تیم ندهید.
وی با اشاره به مشکلات مالی و تغییرات متعدد مدیریتی باشگاه پدیده مشهد، اظهار کرد: کسر امتیازهای پشت سر هم از این تیم موجب خلل در روند خوب و رو به جلوی این تیم در اوایل فصل شدند.
سرمربی تیم پدیده در عین حال با بیان اینکه لیگ را آبرومندانه تمام کردیم، گفت:از تمام بازیکنان و کادر فنی و مدیریت فعلی باشگاه تشکر می کنم که با کمک هم توانستیم با کسب جایگاه خوبی لیگ را به پایان برسانیم.
وی در خصوص جایگاه تیم تراکتورسازی و سپاهان افزود: این دو تیم با وجود هزینه هایی که کرده بودند انسجام کامل را نداشتند.
مهاجری گفت: اگر باشگاه ها به اصل خود برگردند فوتبال ایران جان دوباره ای می گیرد.
تیم گسترش فولاد تبریز در بازی امروز خود مقابل تیم پدیده مشهد به تساوی بدون گل دست یافت تا فصل هفدهم را با کسب ۳۷ امتیاز و قرار گرفتن در رده نهم تمام کند و تیم پدیده با کسب ۳۳ امتیاز به رده یازدهم جدول سقوط کرد.
/۳۰۷۱/ ۹۸۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید