خانه / دسته‌بندی نشده / کسب سه امتیاز بازی ما را به آینده امیدوار می کند

کسب سه امتیاز بازی ما را به آینده امیدوار می کند



رضا عنایتی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مشهد افزود: هرچه به پایان لیگ نزدیک ‌تر می ‌شویم شرایط سخت ‌تر می‌شود و باید تمام توان خود را برای گرفتن نتیجه خوب بکارگیریم.
وی با بیان اینکه امیدواریم سهمیه لیگ برتری را برای استان حفظ کنیم اظهار کرد: چند سالی است این استان با وجود توان و استعدادهایی که دارد با مشکلات مختلف در عرصه تیم داری روبرو است و بازیکنان مستعد خراسانی به شکوفایی نمی ‌رسند.
وی در باره استعفا و بازگشت مجدد خود به تیم مشکی پوشان گفت: استعفای من برای وارد شدن شوک به تیم و باز شدن راه برای ورود شخصی که بتواند به تیم کمک کند بود و اکنون تا جایی که بتوانم کار می کنم تا برای تیم مثمر ثمر باشم و نمی گذارم کار به اولتیماتوم برسد.
عنایتی افزود: به جدول نگاه نمی ‌کنیم و سپاهان را به عنوان یک تیم قدرتمند می ‌شناسیم.
وی اظهار کرد: هواداران هم که دستشان را می بوسم همیشه پشت سر ما بوده‌ اند و امیدوارم فردا هم کنار ما باشند تا بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم.
دیدار تیم های فوتبال مشکی پوشان و سپاهان اصفهان ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز جمعه چهارم اسفند در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می شود.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
۷۵۰۷ / ۶۰۵۳



انتهای پیام /*










درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید