خانه / دسته‌بندی نشده / کسب حدنصاب استادی بین المللی شطرنج توسط ۲شطرنج باز ایرانی در جام خزر

کسب حدنصاب استادی بین المللی شطرنج توسط ۲شطرنج باز ایرانی در جام خزرشهره بیات عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: آریا امیدی و آرش داغلی دو شطرنج باز گیلانی هستند که توانستند حد نصاب استادی بین الملل شطرنج را در این رقابت ها از آن خود کنند که این امر به عنوان مهمترین دستاورد این دوره از رقابت های شطرنج جام خزر بود.
وی با اشاره به حضور استادهای بین المللی و فیده در این دوره از رقابت ها افزود: در این رقابت ها ۷۷۳ شطرنج باز به مدت هشت روز و در پنج گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و ۲۵ داور نیز قضاوت این رقابت ها را برعهده داشتند.
بیات با اشاره به برگزاری رقابت های فینال شطرنج قهرمانی کشور به میزبانی استان بوشهر به عنوان نخستین مسابقات رسمی شطرنج در آینده نزدیک گفت: در این رقابتها ۱۲ شطرنج باز از سراسر کشور حضور دارند که خلیل موسوی و آرش طاقباز شطرنج بازان گیلانی حاضر در این رقابت ها هستند.
به گزارش خبرنگار ایرنا شانزدهمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام خزر با حضور ۷۷۳ شطرنج باز در پنج جدول و به مدت هشت روز در منطقه آزاد انزلی برگزار شد که اساتید بزرگی با عناوین بین المللی نظیر دنیل دویرنی از روسیه، همایون توفیقی، امیررضا پوررمضانعلی، بالتاج سفرلی از جمهوری آذربایجان، قدیر حسیوف از روسیه، پوریا درینی و مسعود مصدق پور در این مسابقات حضور داشتند.
این دوره از رقابت ها در حالی به پایان رسید که همایون توفیقی شطرنج باز گیلانی توانست با پشت سر گذاشتن حریفان خود قهرمان این دوره از رقابت ها شود.
۷۴۷۱ /۶۰۳۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید