خانه / دسته‌بندی نشده / کاله مازندران سوار بر پیکان به مرحله حذفی رسید

کاله مازندران سوار بر پیکان به مرحله حذفی رسیدبه گزارش خبرنگار ایرنا، در هفته بیست و دوم و پایانی این مسابقات تیم کاله مازندران یکشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل میزبان تیم پرآوازه پیکان تهران بود و در نهایت برابر میهمان مدعی خود به پیروزی ۳ بر صفر دست یافت و انتقام شکست ۳بر۲ بازی رفت را نیز از این تیم گرفت.
تیم والیبال کاله مازندران با این پیروزی آن هم مقابل تیم مدعی پیکان تهران در هفته پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور به استقبال بازی های مرحله حذفی رفت.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ پیکان تهران را شکست دادند و به سیزدهمین برد خود در این رقابت ها دست یافتند.
پیکان تهران نیز نهمین ناکامی خود در لیگ برتر امسال را تجربه و به جایگاه پنجم جدول سقوط کرد.
ابراهیم فیروزی و مرتضی علایی داوران اول و دوم این مسابقه بودند که بیش از دو هزار و ۵۰۰ تماشاگر آملی از نزدیک نظاره گر آن بودند.
همچنین اسماعیل صباغ و حمید حق بین به ترتیب ناظران سازمان لیگ و کمیته داروان در این مسابقه ۸۰ دقیقه ای بودند.
تیم کاله مازندران در پایان بازی های مرحله مقدماتی این مسابقات با کسب ۳۹ امتیاز و قرار گرفتن درمکان ششم جدول رده بندی این مسابقات به بازی های حذفی صعود کرد.
شاگردان بهروز عطایی در مرحله حذفی این مسابقات به مصاف تیم رده سومی شهرداری تبریز خواهند رفت.
در مرحله حذفی این مسابقات چهار تیم بالای جدول به مصاف چهار تیم پنجم تا هشتم جدول رده بندی خواهند رفت وتیمی که از مجموع ۳ مسابقه صاحب دو پیروزی شود به مرحله نیمه نهایی صعود خواهد کرد.
**وداع ساری۲۱ با لیگ برتر
همچنین تیم بحران زده ساری ۲۱ که رقابتهای امسال را با کوله باری از مشکلات ازجمله تغییرحامی مالی و تغییردادن چند باره اسم پشت سر گذاشته بود ، در نهایت عطای لیگ برتر را با همه مشکلاتش به لقایش بخشید و در بیرون از خانه وداع تلخی با این مسابقات داشت.
تیم ساری ۲۱ در هفته بیست ودوم این مسابقات عصر یکشنبه در تهران میهمان تیم صدرنشین بانک سرمایه بود و با قبول شکست ۳برصفر از میزبان مدعی خود ، با لیگ برتر خداحافظی کرد .
شاگردان بهزاد محمودی در تیم ساری ۲۱ با کسب ۱۷ امتیاز و قرار گرفتن در مکان یازدهم جدول رده بندی به همراه تیم رعدپدافند کاشان به رقابتهای فصل آینده لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور سقوط کردند.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم برگزار شد.
با پایان یافتن بازیهای مرحله مقدماتی تیم های بانک سرمایه، سایپا تهران، شهرداری تبریز،شهرداری ورامین، پیکان تهران، کاله مازندران، خاتم اردکان یزد و هاوش گنبد به مرحله حذفی این مسابقات صعود کردند.
بازیهای مرحله حذفی از روزچهارشنبه برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید