خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه صنایع تبدیلی سیب زمینی به چرخه تولید بازمی گردد

کارخانه صنایع تبدیلی سیب زمینی به چرخه تولید بازمی گرددمحمدناصر نیکبخت روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان همدان با بیان اینکه از هفته آینده یکصد کارگر در کارخانه صنایع تبدیلی سیب زمینی مشغول به کار خواهند شد، افزود: خوراک اولیه این واحد در شروع کار ۲۰۰تن سیب زمینی است.
وی در ادامه با تشریح همایش استانداران در پایتخت افزود: در این همایش گزارش عملکردی از ایجاد اشتغال ارائه و پیشنهاد شد و استانداران رقم تعهد اشتغال استان خود را اعلام کنند.
وی با بیان اینکه ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال ۹۶ برای استان همدان در نظر گرفته شده بود، گفت: تعهد اشتغال استان همدان در سال جاری ۱۹ هزار و ۹۸۰ نفر است که تاکنون بیش از ۱۶ هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
استاندار همدان اضافه کرد: با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ، مسئولان این استان ایجاد ۳۰ هزار شغل در سال ۹۷ را تعهد کرده اند.
نیکبخت در ادامه اظهار کرد: هر ساله مسافران و گردشگران نوروز همدان نسبت به سال قبل افزایش داشته است لذا امسال باید درصد ذخیره سازی میوه و مواد غذایی برای نوروز ۹۷ افزایش یابد.
وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی مدیران دستگاه های عضو ستاد تنظیم بازار باید در استان حضور داشته باشند افزود: نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها باید در اولویت نهادهای مرتبط قرار گیرد.
وی با تاکید بر برگزاری نمایشگاه متناسب با منافع اصناف استان افزود: باید از برگزاری نمایشگاه هایی که موجب ضرر به اصناف استان می شود، جلوگیری کرد.
وی گفت: با توجه به تجمیع کالاها در نمایشگاه ها باید کیفیت و قیمت کالا برای مصرف کننده مدنظر قرار گیرد.
استاندار همدان با بیان اینکه در ایام دهه فجر حدود یک هزار طرح بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد، افزود: حدود سه هزار شغل با اجرایی شدن این طرح ها در استان ایجاد شده است.
تسهیلات اشتغالزایی در استان همدان در سال جاری ۱۵ هزار میلیارد ریال است.
۲۰۸۷/۷۵۲۳/۱۷۷۲
خبرنگار: مرضیه بختیاری** انتشاردهنده: مجید ملازادهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید