خانه / دسته‌بندی نشده / چهار باند تهیه و توزیع مواد مخدر در هرمزگان متلاشی شد

چهار باند تهیه و توزیع مواد مخدر در هرمزگان متلاشی شدبه گزارش ایرنا، سردار عزیزالله ملکی عصر سه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: در همین راستا ۸۴ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل مواد مخدر شناسایی و توقیف و ۳۲۲ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شدند.
وی با اشاره به کشف ۹ تن و ۴۵۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این مدت، تصریح کرد: مواد کشف شده شامل هشت تن و ۹۰۲ کیلوگرم تریاک، ۵۵۰ کیلو حشیش، یک کیلو و ۶۰۰ گرم هروئین و چهار کیلو سایر مواد است.
وی ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آن ها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
از ابتدای امسال تاکنون حدود ۲۸ تن مواد مخدر توسط نیروی انتظامی در استان هرمزگان کشف شده است.
استان هرمزگان در حالی حدود ۹۰۰ کیلومتر نوار ساحلی در کنار خلیج نیلگون فارس دارد که سوداگران مرگ برای انتقال مواد مخدر سایه شوم خود را بر این منطقه انداخته اند.
به گزارش ایرنا، هر چه مبارزه نیروهای انتظامی و امنیتی کشور با قاچاقچیان مواد مخدر به روز تر و قاطع تر می شود از دیگر سو سوداگران مرگ شیوه های جدیدتری در پیش می گیرند که انتقال مواد مخدر نیز از نقطه ای به نقطه دیگر پیچیده تر و غیر قابل دسترس تر شده و چرخه وسوسه انگیز سودآوری و سوداگری از بین نمی رود.
استان هرمزگان بواسطه همسایگی با ۲ استان سیستان و بلوچستان و کرمان به نوعی بستر و محل انباشت مواد مخدر شده است چرا که قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از این استان ها باید از مسیر خشکی و دریایی هرمزگان عبور کنند.
امروز روش حمل و نقل مواد مخدر از خشکی به دریا کشیده شده و با توجه به مرز طولانی هرمزگان از جاسک تا پارسیان به طول ۹۰۰ کیلومتر، قاچاقچیان مواد مخدر این مسیر را با شناور و قایق های تندرو در پیش گرفته اند.
۷۱۹۸/۷۴۰۸
خبرنگار: فاطمه حسینی * انتشار: محمد جهانگیریانانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *