خانه / دسته‌بندی نشده / چهارمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه در فارس آغاز شد

چهارمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه در فارس آغاز شد

سرهنگ پاسدار اسماعیل قزل سفلی، گفت: در استان فارس با کمک خیرین عزیز، نهاد های حمایتی، دستگاه های اجرایی، دولتی و غیر دولتی، رده های بسیج و گروه های جهادی تا کنون سه مرحله رزمایش در قالب ۱۰ مقطع در سال ۹۹ برگزار شده است و مقطع اول چهارمین مرحله رزمایش در سال ۱۴۰۰ با آغاز ماه مبارک رمضان شروع شده که در این مرحله تمرکز رزمایش کمک های مومنانه بر بسته معیشتی و آزاد سازی زندانیان است.

به گزارش ایسنا به نقل از بسیج سازندگی فارس، قزل سفلی ادامه داد: در دهه اول ماه مبارک رمضان با مشارکت آحاد مردم و خیرین عزیز، نهاد های حمایتی، دستگاه های اجرایی، دستگاه های دولتی و غیر دولتی، رده های بسیج و گروه های جهادی ۱۱۷ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است.

دبیر قرارگاه مواسات و همدلی استان فارس اضافه کرد: به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع)، شب های عزیز قدر و هفته بسیج سازندگی دومین مقطع از چهارمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه با عنوان “سفره کریمانه اهل بیت” در بیش از ۴۰ نقطه از استان به صورت همزمان و با محوریت نواحی بسیج و گروههای جهادی آغاز خواهد شد.

قزل سفلی افزود: در همین راستا ۱۱ اردیبهشت ماه همزمان با ۱۸ ماه مبارک رمضان در شیراز به صورت همزمان این رزمایش در ۵ نقطه در سومین حرم اهل بیت توسط نواحی ۵ گانه شیراز و همزمان در همه شهرستان ها با محوریت سایر نواحی بسیج و گروه های جهادی به صورت متمرکز و غیر متمرکز برگزار میشود و تلاش خواهد شد تا در آستانه شب های عزیز قدر، بسته های بهداشتی و معیشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود.

مسئول بسیج سازندگی استان فارس اظهار کرد: پیش بینی می شود در این مرحله با مشارکت خیرین عزیز و با محوریت رده های بسیج و گروه های جهادی بیش از ۲۰۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع گردد.

وی با اشاره به این که رزمایش های مورد اشاره با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور جمع بسیار محدود مسئولین مرتبط انجام خواهد شد، افزود: نهضت کمک های مومنانه همچنان ادامه خواهد داشت و خیرین، بسیجیان عزیز فارس در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهت تسکین و کاهش آلام مردم در این شرایط سخت اقتصادی بویژه آسیب دیدگان ناشی از کرونا تا از بین رفتن این ویروس منحوس در کنار مردم خواهند ماند.

دبیر قرارگاه مواسات و همدلی استان فارس به رزمایش نذر رهایی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد اشاره و اضافه کرد: در چهارمین مرحله از رزمایش نذر رهایی ۱۱۰ زندانی به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) و شب های عزیز قدر آزاد خواهند شد و این برنامه به خاطر شرایط کرونایی با اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا لغو شد و در چند روز آینده با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

درباره admin

مشاهده بیشتر

واکسیناسیون علیه کرونا در روستاهای قم

پس از آغاز واکسیناسیون سراسری علیه ویروس کرونا، صبح شنبه هجدهم اردیبهشت ماه واکسیناسیون سالمندان …

پاسخی بگذارید