خانه / دسته‌بندی نشده / پیکر ۳۰ جانباخته سانحه هواپیمای تهران-یاسوج پیدا شد

پیکر ۳۰ جانباخته سانحه هواپیمای تهران-یاسوج پیدا شدپرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمایی آسمان با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه پروازی ساعت ۸ صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
علی محمد احمدی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرایط جوی منطقه سانحه صبح امروز به نسبت مساعد شده بود.
وی افزود: به سبب ناپایداری جوی و سخت گذر بودن منطقه امکان هلی برن هوایی وجود نداشت و هدایت نیروهای امدادی جز از طریق زمینی امکان پذیر نبود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در منطقه در محدوده ۱۵ در ۶ کیلومتری پهنابندی انجام شده بود، تصریح کرد: تیم‌ها و امکانات زمینی به سمت نقطه سقوط هواپیما هدایت شدند.
وی عنوان کرد: نیروهای زمینی ظهر امروزسه شنبه لاشه هواپیما را پیدا کردند و بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع امکانات از طریق هوایی در اختیار تیم‌های امدادی قرار گرفت و تیم‌های تخصصی دیگری نیز به منطقه اعزام شدند.
احمدی بیان کرد: شرایط جوی به سمت ناپایداری پیش می‌رود و با تاریکی هوا عملیات برای جست و جوگران دشوار شده اما علی رغم برودت هوا اکیپ‌های امدادی در کنار لاشه هواپیما مستقر هستند.
لاشه هواپیما و پیکر جانباختگان این سانحه هوایی امروز و پس از ۲ شبانه روز جست و جو در ارتفاع چهار هزار متری ارتفاعات پازن پیر کوه دنا در نقطه معروف به نقل یافت شد.
۹۸۶۸/۶۱۱۰/۱۶۶۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید