خانه / دسته‌بندی نشده / پیشنهادهای نمایندگان ایران برای پیش برد اهداف فدراسیون جهانی ووشو

پیشنهادهای نمایندگان ایران برای پیش برد اهداف فدراسیون جهانی ووشوبه گزارش ایرنا، اجلاس کمیته های مختلف فدراسیون جهانی ووشو، امروز (سه شنبه) در شهر «کازان» روسیه برگزار شد که خانم «شهین نظری»، «محمدرضا پورغلامی»، «حسین اوجاقی»، «حسین حضرتی» و «امیرعباس لشگری» به عنوان اعضای کمیته های مختلف در آن حضور یافتند.
دکتر «مهدی علی نژاد» رئیس فدراسیون ووشوی ایران و عضو هیات رئیسه جهانی نیز به عنوان نماینده هیات رئیسه در نشست کمیته فنی شرکت کرد.
برگزاری لیگ حرفه ای جهانی ساندا و آسوده تر شدن قوانین تالو برای گسترش بیشتر این بخش در سراسر دنیا از جمله مهمترین پیشنهادهای ارائه شده از سوی دکترعلی نژاد بود.
«حسین اوجاقی» در نشست کمیته ورزشکاران پیشنهاد کرد تا با توجه به اعمال قانون حق اعتراض برای مربیان و استفاده از سیستم ویدئو چک، سیستم بازبینی فیلم برای تمامی حاضرین در سالن به نمایش در آید.
سرمربی تیم ملی ایران، همچنین راه اندازی مسابقات بین قاره ای و استفاده از سلاح هایی با کیفیت یکسان در تالو را خواستار شد.
دکتر «امیرعباس لشگری» در کمیته پزشکی خواستار انجام معاینات پزشکی و ارسال فرم های مربوط به آن برای فدراسیون جهانی و مسئولان برگزاری در فاصله ۳۰ الی ۴۵ روز تا آغاز هر رویدادی شد تا فدراسیون جهانی زمان مناسب برای بررسی داشته باشد.
همسان سازی گواهی پزشکی با الگویی واحد، ایجاد فرم های کارشناسی شده برای شناسایی آسیب های فراگیر در تالو و ساندا از سوی پزشکان مسابقات و ارائه آن به کمیته پزشکی فدراسیون جهانی به منظور پیشگیری لازم از خواسته های لشگری بود.
در این نشست اعلام شد که در حین و همچنین بیرون از مسابقات جهانی کازان از ووشوکاران حاضر، آزمایش دوپینگ بعمل می آید.
دکتر لشگری به همراه نماینده استرالیا به عنوان ناظر پزشکی این رویداد انتخاب و معرفی شدند.
در نشست کمیته سنتی با حضور «حسین حضرتی» برگزاری مسابقات آسیایی ووشو سنتی و همچنین نشست سالیانه اعضا در کشور چین در اواخر سال ۲۰۱۷ مورد بحث قرار گرفت.
در این جلسه، مقرر گردید تا کلاس آموزش داوران مسابقات ووشو سنتی در راستای ارتقا داوران برگزار شود. همچنین تعیین شد تا مسابقات ووشو سنتی کلاس بندی شده و در راستای اهداء دان بین المللی، این کمیته نظارت بیشتری اعمال گردد.
در نشست کمیته بانوان با حضور «شهین نظری» در خصوص سلامتی جسمی ووشو کاران زن و حفاظت بیشتر از آنها صحبت شد.
حضور بیشتر زنان در کرسی های مدیریتی فدراسیون ووشو از خواسته های این نشست بود که در آن فدراسیون ایران به عنوان یک الگو معرفی شد. «کارولین» از اعضای آلمانی این کمیته، دلایل پیشرفت ووشوی بانوان ایران را از نایب رئیس فدراسیون ایران جویا شد.
رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان از روز جمعه هفته جاری به میزبانی شهر «کازان» روسیه آغاز می شود و تیم کشورمان در دو بخش تالو و ساندای مردان و زنان به مصاف حریفان می رود.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۳۷۹
خبرنگار: امیر میرزاییان، انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید