خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی تیم جامعه معلولان مازندران برابر شهرداری ارومیه

پیروزی تیم جامعه معلولان مازندران برابر شهرداری ارومیهبه گزارش خبرنگار ایرنا، تیم جامعه معلولان مازندران در نخستین دیدار فصل جدید جمعه شب در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر میزبان تیم شهرداری ارومیه بود که در پایان میهمان خود را با نتیجه ۳ بر صفر با شکست بدرقه کرد.
شاگردان نقی مهدوی در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ( ۲۵ بر ۱۱ ) ، ( ۲۵ بر ۱۶ ) و ( ۲۵ بر ۱۱ ) تیم شهرداری ارومیه را شکست داد و گام نخست این مسابقات را محکم برداشت.
نماینده مازندران در فصل گذشته با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
این تیم در رقابت های این فصل نیز با در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و بازیکن سابق و باتجربه تیم ملی به همراه چند بازیکن باتجربه از امیدهای مسلم قهرمانی به شمار می رود.
نقی مهدوی سرمربی مازندرنی در این فصل به همراه فرید صاحبی ، محمد عرب و محمد گلچین در کادر فنی تیم جامعه معلولان مازندران حضور دارند.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور هفت تیم هیات قم ، پالایش نفت آبادان ، هیات اراک ، ذوب آهن اصفهان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری ارومیه و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید