خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی تیم بسکتبال شهرداری مقابل نیروی زمینی

پیروزی تیم بسکتبال شهرداری مقابل نیروی زمینیبه گزارش ایرنا، دیدار دو تیم بسکتبال شهرداری تبریز و نیروی زمینی ارتش امروز دوشنبه در سالن ورزشی شهید توانا سازمان شهرداری تبریز با پیروزی تیم میزبان خاتمه یافت.
نتایج این بازی به ترتیب در کوارتر اول ۱۳ بر ۹، کوارتر دوم ۳۸ بر ۲۱ ، کوارتر سوم ۶۸ بر ۴۲ و کوارتر چهارم ۷۹ بر ۷۰ به سود تیم بسکتبال شهرداری تبریز بدست آمد.
تیم داوری این دیدار را محمد دوست به عنوان سرداور و هادی سالم و ابراهیم عباس زاده به ترتیب به عنوان داور اول و دوم و مهدی واعظی به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

** سرمربی بسکتبال شهرداری تبریز: وضعیت بازی های تیم بهتر می شود
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز با اشاره به بازی خوب امروز دوشنبه این تیم مقابل نیروی زمینی گفت: رفته رفته بازی های بهتری را ارائه خواهیم کرد.
مهران حاتمی پس از برد شاگردانش مقابل نیروی زمینی به خبرنگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیدار امروز بازی خوبی بود؛ تیم نیروی زمینی تیم خیلی خوب و بزرگی است و معتقد هستم که تیم حریف بازی بهتری از ما ارائه داد چرا که انگیزه بیشتری داشتند ولی این بازی فقط برای ما همراه با برد بود.
حاتمی در مورد نوع بازی شاگردانش خاطرنشان کرد: بازیکنانم بد نبودند و تا حدودی از بازی شان راضی هستم؛ به هر حال بعد از مدتی به عنوان تنها نماینده استان آذربایجان شرقی در لیگ حضور داریم و مطمئن هستم در بازی های بعدی بهتر از این هم خواهیم شد.
وی در مورد حضور تماشاگران در مسابقات تیم خودشان شهرداری تبریز تشریح کرد: تماشاگران همیشه حرف اول را می زنند و باید حضورشان پررنگ تر بشود و ورود شان به مسابقات بسکتبال باعث دلگرمی و پیشرفت رشته بسکتبال در استان خواهد بود.
سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: شهرداری تبریز نشان داد که تیم توانمندی است چرا که تیم دوم جدول لیگ برتر بسکتبال می باشد.
محمدرضا اسلامی اظهار کرد: بازیکنان تیم شهرداری تبریز از بازیکنان باتجربه بسکتبال بوده و همچنین سرمربی این تیم سرمربی تیم ملی بسکتبال می باشد
سرمربی تیم نیروی زمینی ارتش ادامه داد: ما با برنامه وارد زمین شدیم و می دانستیم بازی سختی خواهیم داشت و در نیمه اول به سختی جلو می رفتیم ولی در نیمه دوم به بازی برگشتیم و بازیکنانم آنطور که از آنها انتظار داشتیم بازی کردند.
وی در مورد داوری توضیح داد: مسائلی وجود دارد که مجبور هستیم بگوییم اشتباهات داوری هم جزئی از بازی می باشد.
اسلامی با اشاره به حضور پررنگ تماشاگران تبریزی در این بازی خاطرنشان کرد: تنها تماشاگرانی که فقط برای تشویق تیم خود به میدان می ایند و تیم مقابل را تخریب نمی کنند تماشاگران تبریزی هستند و این بهترین سرمایه تبریز است که باعث شده تیم شهرداری جایگاه دومی لیگ را تا به حال در دست داشته باشد.
تیم شهرداری تبریز با برد ۷۹ بر ۷۰ مقابل تیم نیروی زمینی و با کسب ۲۸ امتیاز در رده دوم جدول لیگ برتر بسکتبال قرار دارد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
۹۸۵۳/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید