خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی انقلاب راهبرد صهیونیسم را با شکست روبرو کرد

پیروزی انقلاب راهبرد صهیونیسم را با شکست روبرو کردبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف روز جمعه در جمع راهپیمایان روز قدس درکاشان افزود: مساله فلسطین به دو بخش ۳۰ سال پیش از انقلاب ایران و ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تقسیم می شود، زیرا پس از این رویداد جریان مقاومت و حمایت از آرمان آزاد سازی قدس شریف روندی صعودی را شاهد بود.
وی افزود: پیش از انقلاب صهیونیست ها به چیزی کمتر از تسلط بر جغرافیای کشورهای اسلامی راضی نبودند و حتی در نخستین پرچم رژیم جعلی اسرائیل المان های از نیل تا فرات نقش بسته بود که نشانگر نیت حقیقی و پلید آنهاست.
او اضافه کرد: رژیم صهیونیستی در این شرایط همواره تلاش کرده تا القا کند که فلسطین تنها مساله کشورهای عربی است و از سوی دیگر با فضاسازی رسانه ای برای ایجاد اختلاف هر از گاهی یکی از حاکمان کشورهای عربی را به عنوان رهبر جهان عرب معرفی می کند.
سردار شریف گفت: پس از پایان جنگ ۱۹۶۷ به سود رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا به رغم پیروزی اولیه کشورهای عربی، تا زمان پیروزی انقلاب اسلامی این راهبرد ثابت تبلیغ می شد که دیگر مقاومت جایی ندارد و باید با تعامل مساله را برطرف کرد.
سردار شریف در ادامه با گرامیداشت یاد شهدای فلسطینی ادامه داد: صاحبان اصلی سرزمین های اشغالی در ۷۰ سال مبارزه چیزی کم نگذاشتند اما جریانی رسانه ای با راهبرد فراموشی آرمان آزادی قدس شریف به دنیا القا می کند که آنها زمین های خود را فروختند و اهل مبارزه نیستند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفت: آغاز جریان داعش نقشه دیگری برای انتقال درگیری ها از مرزهای رژیم اشغالگر قدس به درون کشورهای عربی بود که این مهم به برکت حکمت، زمان شناسی و تسلط رهبر معظم انقلاب پیش بینی شد که دشمن در سوریه کاری از پیش نبرده و پیروزی نهایی مردم، ارتش و دولت آن کشور هستند.
وی با اشاره به نابودی زیرساخت ها در کشورهای سوریه و عراق افزود: هزاران نفر از این کشورها به عنوان ناموس مسلمانان در نتیجه جنگی با حمایت مالی آل سعود به عنوان پرده دار کعبه راهی کشورهای اروپایی شدند که همه اینها تنها برای تقسیم خاورمیانه و کشتار امت اسلامی جهت تامین امنیت رژیم صهیونیستی بود.
سردار شریف تاکید کرد: صهیونیست ها از چند شکست خود در بهت بودند که با شکل گیری داعش افکار عمومی به سوی اختلاف های درونی کشورهای اسلامی سوق یافت اما فرزندان امت اسلامی از کشورهای گوناگون برای رویارویی با جریان داعش در صحنه مبارزه حضور یافتند و به رغم خسارت های وارده آن را به فرصتی مهم تبدیل کردند.
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس ادامه داد: امروز شرایط و تحولات منطقه نسبت به گذشته متفاوت است و در این راستا نیز روز قدس شرایط دیگری دارد .
وی گفت: برنامه ریزی ۱۰ هفته ای برای حضور هزاران فلسطینی پشت فنس های رژیم جعلی صهیونیستی با تقدیم ۱۲۰ شهید و هزاران آسیب دیده نشان از تاثیرگذاری روز قدس و حضور مردم در جغرافیای جهان اسلام است و امید می رود به زودی با عبور جوانان فلسطینی از دیوارهای حائل، مسجد الاقصی نیز مانند خرمشهر آزاد شده و امت اسلامی در آن مکان مقدس نماز سپاسگزاری به جای آورد.
راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهر کاشان برگزار شد.
دراین روز هزاران نفر از مردم روزه دارکاشان با حضور در راهپیمایی روز قدس از محل مجموعه فرهنگی شهدای بسیج واقع در جنب فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج تا میدان معلم این شهر انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و سیاست های ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و سایر نقاط جهان ابراز کردند.
۸۱۲۳ / ۶۰۲۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید