خانه / دسته‌بندی نشده / پنج بازی آخر مثل یک قهرمان بازی کردیم

پنج بازی آخر مثل یک قهرمان بازی کردیمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی یک شنبه شب در نشست خبری بعد از مسابقه تیمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد:هر دو تیم برای بقا در لیگ بازی می کردیم به همین دلیل بازی برایمان بسیار حساس و مهم بود.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با تقدیر از مردم خوزستان برای حمایت از تیمش افزود: تیم ما امسال شرایط بدی داشت اما خوشحالم که توانستیم جایگاهمان را ارتقاء داده و در لیگ بمانیم و امیدوارم سال آینده یک تیم خوب داشته باشیم.
وی با اشاره به این که در لیگ امسال برای دومین بار توانستیم بازی باخته را با پیروزی پشت سر بگذاریم افزود: در سالی که قهرمان شدیم فلسفه ما این بود که از هر پنج هفته ۸ امتیاز کسب کنیم اما در لیگ جاری در پنج هفته آخر موفق به کسب ۱۰ امتیاز شدیم .
ویسی با بیان این که برد مقابل یک تیم قوی چون سپاهان کار بزرگی است افزود: بسیار خوشحالم و دست تمام بازیکنانم را می بوسم که با جان و دل در میدان حاضر شده و این نتیجه را خلق کردند.
وی گفت: این بازی برای ما بسیار حیاتی بود و از بزرگتر‌های تیم انتظار زیادی داشتم که خوشبختانه به خوبی عمل کردند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد در تیم می ماند گفت: سالی که قهرمان شدیم دوست داشتم در تیم بمانم اما این گونه نشد و زمانی که رفتم مردم ناراحت شدند در حالی که خودشان ساز رفتنم را کوک کردند.
وی گفت: الان هم دوست دارم بمانم اما اگر شرایط استقلال خوب نباشد و از جای دیگری پیشنهاد داشته باشم می روم.
ویسی افزود: همین که سهمیه خوزستان در لیگ برتر چهار تیم می‌شود برای من بسیار لذت بخش است.
سرمربی تیم استقلال خوزستان در ادامه گفت: لیاقت ما این نبود که در این فصل به سختی کار کنیم بلکه ما یک تیم قهرمان بودیم اما در این فصل شرایط بسیار سختی را تحمل کردیم.
ویسی افزود: بی شک اگر چشم انداز باشگاه مشخص شود به مراتب می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.
دیدار تیمهای استقلال خوزستان و سپاهان در هفته بیست و نهم لیگ برتر با برتری سه بر ۲ به نفع استقلال خوزستان پایان یافت.
۹۸۷۹/۶۰۶۴انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید