خانه / دسته‌بندی نشده / پس از پایان لیگ از نفت آبادان جدا می شوم

پس از پایان لیگ از نفت آبادان جدا می شوموی پنج شنبه شب در نشست خبری پس از بازی با تیم پیکان تهران در ورزشگاه تختی آبادان اظهار کرد:تیم فوتبال صنعت نفت مقابل پیکان تهران بازی قابل قبولی ارائه کرد و توانست با حمایت تماشاگران پیروز میدان باشد.
وی افزود: در طول بازی بیش از ۱۰ فرصت گلزنی را از دست دادیم و می توانستیم با گل های بیشتری به پیروزی برسیم.
کمالوند گفت:داور بازی قضاوت بسیار خوب و شایسته ای داشت و در تمام صحنه ها حضور داشت.
وی افزود:در سه بازی پایانی نیز بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی با تمام توان خود به میدان می رویم و به فکر رسیدن به جایگاه بالاتری در لیگ برتر هستم.
کمالوند در بخش دیگری به پرداخت نشدن بیش از ۷۵درصد از مطالبات بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان اشاره کرد و گفت:در چند ماه گذشته هیچ مبلغی به بازیکنان تیم پرداخت نشد و حتی در شب عید نیز خبری از پول نبود.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بدون شک بعد از پایان سه بازی باقی مانده از لیگ، هشت یا ۹ بازیکن نفت از این تیم جدا می شوند و هم اکنون منتظر پایان لیگ هستند تا به تیم های دیگر بپیوندند.
وی افزود: تیم های لیگ برتر از هم اکنون مشغول تقویت تیم های خود و صحبت کردن با بازیکنان مورد نظر خود هستند ولی تیم ما هنوز نتوانسته مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.
کمالوند گفت:مسئولان تیم اگر نمی توانند تیم را اداره کنند صنعت نفت را واگذار کنند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاههای کشور پیکان تهران را در ورزشگاه تختی آبادان با یک گل شکست داد.
صنعت نفت آبادان با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و در رده هشتم جدول لیگ برتر باشگاههای ایران قرار گرفت و تیم پیکان با همان ۴۴ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.
۳۰۱۵/۷۱۶۵انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید