خانه / دسته‌بندی نشده / پزشکیان: مجلس آماده همکاری برای رفع مشکلات اشتغال است

پزشکیان: مجلس آماده همکاری برای رفع مشکلات اشتغال استبه گزارش ایرنا، مسعود پزشکیان دوشنبه شب در نشست کارگروه اشتغال اذربایجان شرقی افزود: اگر قرار است اشتغال ایجاد شود و صنعت و تولید را رونق دهیم باید هر روز ، هر ساعت و هر لحظه برای این موضوع بیاندیشیم و راه حل پیدا کنیم.
وی ادامه داد: معتقدم باید کار کارشناسی در این زمینه انجام شود شود، اگر در مجلس شورای اسلامی باید کاری شود ما نیز آماده همکاری هستیم.
وی با اشاره به طرح موضوع ارزش افزوده توسط سخنران های نشست گفت: ارزش افزوده را دولت به مجلس آورد و برای تغییر آن نیز باید دولت طرح خود را به مجلس ارائه دهد.
وی گفت: موظف هستیم برای بیرون آوردن جامعه از بحران وقت بگذاریم و کار کارشناسی و عملی انجام دهیم.
نماینده دیگر مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در خانه ملت نیز با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تبریز حدود دو سال پیش در منطقه خاوران با حضور وزیر کار کلنگ زنی شد، گفت: ساخت این بیمارستان که از جمله مصوبات هیات دولت بود چرا به بهانه های مختلف تاکنون عملیاتی نشده است.
محمدحسین فرهنگی ادامه داد: در استان آذربایجان شرقی بیمارستان های تامین اجتماعی با کمبود تخت مواجه هستند، این بیمارستان ۵ سال به بهانه زمین به تعویق افتاده بود، اکنون نیز به دلیل فاینانس به تاخیر افتاده است، مگر کسی برای بیمارستان تامین اجتماعی سرمایه گذاری می کند.
وی اظهار کرد: در خصوص شهرستان هایی که فاقد درمانگاه و بیمارستان هستند، انتظار داریم اقدامات لازم انجام شود.
وی گفت: در مورد ماشین سازی شخص رییس جمهوری جهت اقدام به وزیر کار دستور داده است و انتظار داشتیم بلافاصله عمل می شد، ولی تاکنون اقدام عملی نشده است.
فرهنگی تضضویح داد: نسبت به این رفتار گله مندیم و انتظار داریم شستا، ماشین سازی را زیر پوشش خود بگیرد، زیرا انصاف نیست یکی از صنایع مادر تبریز با چنین وضعیتی مواجه باشد.
وی اظهار کرد: مدیران زیر مجموعه وزارت کار در استان از افراد قوی و توانمند باشد.
خبرنگار: مینا بازگشا**انتشار: عزیزی راد
۶۱۲۰/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید