خانه / دسته‌بندی نشده / پرواز تهران – سنندج لغو شد

پرواز تهران – سنندج لغو شدمحسن سیف زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پرواز قرار بود ساعت ۶:۱۵ صبح از تهران به مقصد سنندج انجام شود که به علت کاهش دید افقی در فرودگاه شهدای سنندج به کمتر از چهار هزار متر، لغو شد.
وی با بیان اینکه شرکت آسمان تصمیم گرفت این پرواز با ۲ ساعت تاخیر انجام شود، افزود: به سبب ادامه آلودگی هوا و ورود ریزگردها به آسمان سنندج، این پرواز سرانجام باطل شد.
سیف زاده در خصوص پرواز دوم امروز فرودگاه سنندج نیز تاکید کرد: تاکنون تصمیمی بر لغو یا برقراری پرواز ساعت ۱۲:۲۰ ظهر شرکت هواپیمایی قشم ایر از مبدا تهران گرفته نشده است.
به گزارش ایرنا، سه شرکت هواپیمایی آسمان، ایران ایر و قشم ایر در برنامه بهاری فرودگاه سنندج فعالیت می کنند و در طول هفته ۱۲ پرواز (۲۴ پرواز رفت و برگشت) در این فرودگاه انجام می شود.
طبق اعلام حفاطت محیط زیست کردستان، اکنون کیفیت هوای پنج شهرستان استان شامل سنندج، قروه، کامیاران، سقز و مریوان به علت ورود ریزگردها در وضعیت ناسالم قرار دارد.
هواشناسی نیز اعلام کرد که دید افقی در این شهرستان ها کاهش یافته به طوری که اکنون دید افقی در سنندج به کمتر از چهار هزار متر، سقز به پنج هزار متر، مریوان، کامیاران و بانه به کمتر از پنج هزار متر و در بیجار و قروه نیز به کمتر از هفت هزار متر کاهش یافته است.
بر پایه پیش بینی هواشناسی، سامانه بارشی از دیروز وارد کردستان شده که فعالیت اصلی آن از فردا – سه شنبه – آغاز می شود بنابر این ریزگردها تا ظهر فردا در آسمان کردستان جولان می دهند.
۳۰۳۴/۹۱۰۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید