خانه / دسته‌بندی نشده / پرداخت ۱۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی بوشهر

پرداخت ۱۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی بوشهرسیدحسین حسینی‌ محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴۷ واحد متقاضی دریافت تسهیلات در بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی در سامانه الکترونیکی بهین یاب موفق به نام نویسی شدند.
وی بیان کرد: از این شمار ۱۱۸ مورد آنها در کمیته‌های بررسی تعیین تکلیف و ۱۰۷ مورد در کارگروه استانی مطرح شد که در مجموع یک هزارو ۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید برای پرداخت به آنها در کارگروه استان به تصویب رسید.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر گفت: همچنین ۶۹ بنگاه تولیدی این استان برای دریافت تسهیلات بازسازی و نوسازی نام نویسی کرده بودند که ۴۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای آنها مصوب شده است.
حسینی محمدی اظهارداشت: رونق اقتصادی در عرصه واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی از اولویت‌های استان بوشهر است که در این ارتباط کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل و راهکارهای لازم را برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه می‌کند.
وی یادآور شد: برای حل مشکلات بنگاههای تولیدی ۵۰ نشست کارگروه تسهیل و فعال سازی بنگاههای اقتصادی در هفت ماه امسال در استان بوشهر تشکیل شده است.
حسینی محمدی افزود: با توجه به دستور کار نشست های کارگروه تسهیل تاکنون ۳۶۴ مورد مصوبه در زمینه تسهیلات بانکی، مسائل تامین اجتماعی، امور مالیاتی و غیره برای رفع موانع بخش صنعت و معدن استان تعیین شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر یادآور شد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بصورت مستمر هر هفته با حضور استاندار یا معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با دستور کار مختلف برای هر واحد تولیدی که ثبت نام کرده است تشکیل و با نگاه مثبت مشکلات بررسی و تصمیم گیری می‌شود.
حسینی محمدی گفت: از بانکهای عامل استان انتظار داریم با همکاری و تعامل بیشتری درروند پرداخت تسهیلات با سود متعارف برای بنگاههای تولیدی اقدام کنند تا بتوانیم ایجاد انگیزه و خدمتگزاری مطلوب‌تری برای ثبت نام متقاضیان در سامانه بهین یاب داشته باشیم.
۷۲۱۲/۶۰۴۳**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید