خانه / دسته‌بندی نشده / پرداخت ۱۳۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ۱۲۴ واحد تولیدی در آذربایجان شرقی

پرداخت ۱۳۱ میلیارد تومان تسهیلات برای ۱۲۴ واحد تولیدی در آذربایجان شرقیبه گزارش ایرنا، علی نواداد شنبه شب در حاشیه جلسه شورای اداری و برنامه ریزی استان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا به امروز درکل کشور ۳۳ هزار و ۷۲۷ واحد در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند که از این تعداد دو هزار و ۸۲۰ واحد از آذربایجان شرقی است.
وی ادامه داد: ۸٫۳ درصد کل ثبت نامی های کشور مربوط به آذربایجان شرقی است و استان رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.
نواداد اظهار کرد: از مجموع واحدهای ثبت نامی ۸۴۵ واحد و طرح تولیدی صنعتی و کشاورزی به ارزش ۵۹۶ میلیارد تومان در کارگروه بررسی، تصویب و به بانک های استان معرفی شده است که از نظر تعداد معرفی به بانک ها در مقایسه کشوری در رتبه چهارم قرار داریم.
وی گفت: از این تعداد برای ۴۸ واحد به مبلغ ۶۰ میلیارد تومان و از محل انتقالی های سال ۹۵ نیز در سال جاری برای ۷۵ واحد به ارزش ۷۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی افزود: از نظر تعداد پرداختی های طرح رونق تولید در سال جاری رتبه ۷ کشوری و از نظر مبلغ نیز در رتبه ۶ کشوری قرار داریم.
به گزارش ایرنا، طرح رونق تولید در راستای تأمین کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی و کشاورزی اجرا می‌شود که در قالب این طرح، واحدهای تولیدی بعد از ثبت‌نام در سامانه بهین یاب و تشکیل پرونده در دبیرخانه طرح در سازمان صنعت، معدن و تجارت، بررسی درخواست در کمیته‌های دوگانه کارشناسی و کارگروه استانی تهسیل و رفع موانع تولید مطرح و به سیستم بانکی معرفی می‌شوند.
خبرنگار: مینا بازگشا**انتشار: عزیزی راد
۶۱۲۰/۵۱۸انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید