خانه / دسته‌بندی نشده / پاسخ مثبت والیبالیست های جوان ایران به اعتماد سرمربی

پاسخ مثبت والیبالیست های جوان ایران به اعتماد سرمربیعلی طاعی حق شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازیکنان جوان و باانگیزه تیم ملی ایران درخشش خیره کننده ای در مقابل برزیل پرستاره که عنوان قهرمانی المپیک ۲۰۱۴ ریودوژانیرو را با خود یدک می کشد، به نمایش گذاشتند.
وی بیان کرد: حمایت روحی و روانی کاپیتان سعید معروف از بازیکنان جوان در داخل زمین و روحیه دادن به آنان چه در زمان امتیازگیری و چه در زمان خراب کردن توپ، تاثیر زیادی در عملکرد جوانان داشت.
مربی فصل گذشته تیم لیگ برتری شهرداری ارومیه ادامه داد: بازیکنان جوان ایران با وجود واگذاری ست اول، در ست دوم اعتماد به نفس بالاتری داشتند و با بهترین عملکرد در دفاع روی تور و زدن سرویس های سرعتی و کسب حمایت از سوی سرمربی و بازیکنان باتجربه، عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند.
طاعی حق گفت: میثم صالحی باید بیش از این مورد توجه و حمایت کادر فنی ایران قرار می گرفت و بازی ندادن به این بازیکن به نفع تیم ایران نبود؛ سرمربی تیم ملی ایران باید فرصت بیشتری به این بازیکن بدهد تا علاوه بر حفظ آمادگی جسمانی از نظر روحی و روانی نیز دچار افت نشود.
وی افزود: محمدرضا حضرت پور نیز نشان داد که می تواند با وجود داشتن تنها ۱۹ سال یکی از بهترین لیبروهای حال حاضر ایران لقب بگیرد؛ وی با عملکرد خوب در دریافت های اول و توپ گیری کم اشتباه، آینده روشنی برای فعالیت ورزشی خود رقم زد.
طاعی حق گفت: اعتماد کادر فنی تیم والیبال ایران به امیر حسین توخته به عنوان جوان ترین بازیکن حال حاضر لیگ ملت های والیبال قابل ستودنی بوده و این بازیکن به حق یکی از پدیده های حال حاضر والیبال ایران است؛ این بازیکن ۱۷ ساله درخشش قابل قبولی در پست دفاع و حملات سرعتی داشت.
به گزارش ایرنا، ملی پوشان ایران از ساعت ۱۶ امروز (شنبه) در شهر «اوفا» روسیه و در هفته سوم لیگ ملت های والیبال به مصاف برزیل رفتند.
ست های اول و سوم این مسابقه با امتیازات ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ به سود برزیل رقم خورد اما ایران در ست های دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ حریف خود را شکست داد تا کار به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شود؛ ست پنجم هم با وجود نمایش خوب بازیکنان ایران با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ به سود برزیل رقم خورد.
«ایگور کولاکوویچ» سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه تیم خود را با ترکیب جوانی به میدان فرستاد و سعید معروف، صابر کاظمی، امیرحسین توخته، مسعود غلامی، فرهاد قائمی، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت پور بازیکنان اصلی ایران در این مسابقه بودند.
تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ روز (یکشنبه) در سومین مسابقه خود از هفته سوم لیگ ملت های والیبال به مصاف روسیه می رود.
«صابر کاظمی» پشت خط زن جوان تیم ملی والیبال ایران در مسابقه با برزیل با کسب ۱۵ امتیاز بیشتر از دیگر شاگردان «ایگور کولاکوویچ» پوئن گرفت.
۷۱۵۶ /۳۰۷۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید