خانه / دسته‌بندی نشده / ولایتی:دولت همه تلاش خودرابرای کاهش گرانی وکمبودها به کار گرفته است

ولایتی:دولت همه تلاش خودرابرای کاهش گرانی وکمبودها به کار گرفته استبه گزارش خبرنگار ایرنا، علی اکبر ولایتی عصر روز سه شنبه در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در سالن اجتماعات این دانشگاه در پل تالشان افزود: مردم با معرفت ما مشکلات دولت و تحریم هایی که خارج از اراده ما به کشور تحمیل شده را می دانند.
وی با بیان این که مطرح کردن خواسته ها حق مردم است، خاطرنشان کرد: در همه جای دنیا نیز مرسوم است مردم دولتی را انتخاب و بعد خواسته ها و مطالبات مشروع آنها بایستی توسط دولت مورد اجابت قرار گیرد.
وی در ادامه با بیان این که وضعیت موجود ایران بخش دیگری دارد، اظهار کرد: بخش دوم حکایت دیگری دارد این که طی یکی دو سال اخیر محور مقاومت با پرچم داری ایران دشمن را خسته و صهیونیست ها را بیچاره کرده است.
رییس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی کشور بیان داشت: سردار بزرگ سلیمانی در مراسمی در لنگرود استان گیلان اعلام کرده بود که کمتر از دو ماه به عمر داعش خاتمه می دهیم و اینطور هم شده و دماغ داعش و حامیان آنها به خاک مالیده شد.
وی با بیان این که آمریکایی ها بدانند که خواب نفوذ در منطقه را نخواهند دید، خاطرنشان کرد: آنهایی که در آشوب ها رفتند و پرچم را آتش زدند نمایندگان کسانی هستند که می خواهند ریشه ملت را بسوزانند.
رییس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی کشور با تاکید بر این که ما ریشه صهیونیسم را در منطقه خواهیم سوزاند افزود: آنها بوی کباب را حس کردند، اما بوی داغ شدن کسانی است که حامیان داعش در منطقه هستند.
وی اظهار داشت: آنها بدانند که این ملت با ۱۰ هزار سال سابقه باقی خواهد ماند ، اگر گسست سیاسی داشته ، گسست فرهنگی نداشته، این کشور بارها اشغال شده اما هیچگاه تن به اسارت نداده است.
ولایتی با بیان این که ایران زنده مانده و خواهد ماند، خاطر نشان کرد: این جزو لطف های الهی است که بایستی ماهیت خودشان را نشان دهند.
وی ضمن گرامیداشت فداکاریهای شهیدانی از جمله حججی ها بیان داشت: این ملت روز به روز جانشان را به خاطر هویت ملی و دینی خود می دهند و از تعلقات اعتقادی خود حفاظت می کنند.
رییس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی کشور اظهار کرد: این ها خیلی زودتر از فتنه ۸۸ خودشان را نشان دادند و این ملت همانطوری که نشان داد آنها را از صحنه روزگار محو می کنند.
وی با اشاره به تحلیل سیاسی خاطر نشان کرد: بر این اساس روز به روز نفوذ منطقه ای و تاثیرگذاری بین المللی ایران بیشتر می شود و این اتفاقات مقدمه از بین رفتن دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنها است.
ولایتی در ادامه دانشگاه آزاد اسلامی را از افتخارات کشور دانست و اظهار کرد: این دانشگاه خدمات بزرگی به آموزش عالی کشور کرده است.
در این مراسم ضمن قدردانی از علی رضا امیرتیموری رییس قبلی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، ابراهیم چیرانی به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی شد.
خبرنگار: شادی خورسیدی سدهی **انتشاردهنده:بابایی
۷۲۸۶ /۶۰۳۰انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید