خانه / دسته‌بندی نشده / وزیر کشور: اقتصاد و تولید دو جبهه مقابله امروز دشمن با کشور است

وزیر کشور: اقتصاد و تولید دو جبهه مقابله امروز دشمن با کشور است



به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه سه شنبه در آیین بهره برداری از تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) بندرعباس افزود: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه و تیزبینانه اقتصاد مقاومتی را برای موفقیت نظام اسلامی مطرح کرده اند که باید برای تحقق آن تلاش کنیم.
وی با اشاره به دهه فجر، ادامه داد: این ملت ۳۹ سال با اهدای خون، جان و مال خود و با تلاش، وحدت، انسجام و همبستگی با همه فراز و فرودها فعال، زنده و شتابان مسیر خود را به پیش می برد و این در حالیست که دشمنان هر کاری توانستند برای ضربه زدن به نظام اسلامی انجام دادند.
رحمانی فضلی اضافه کرد: هر کدام از توطئه های دشمنان برای سرنگونی حکومت یک کشور کافی بود ولی ایران با رهبری های مدبرانه و داهیانه مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم همه توطئه ها را پشت سر گذاشت و آمریکا و هیچ کشور دیگری جرات انجام اقدام سخت علیه کشور ما را ندارد.

** همه تهدیدهای دشمنان برای منحرف کردن مسیر ایران از پیشرفت است
وزیر کشور در ادامه با بیان این که قدرت امروز ایران با دوران دفاع مقدس قابل قیاس نیست، بیان داشت: همه توطئه ها و تهدیدهای دشمنان برای منحرف کردن مسیر ملت ایران از پیشرفت در اقتصاد و تولید است.
وی اظهار داشت: آنان می خواهند با فریب مردم ایران را از مسیر پیشرفت اقتصادی و تولید باز دارند تا در این جبهه موفقیتی کسب نکنیم.
وی با بیان این که دولت به اقتصاد مقاومتی اعتقاد دارد و برای اجرای آن تلاش می کند، ادامه داد: وزارت کشور به عنوان اعمال کننده حاکمیت دولت در جای جای کشور رویکرد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را در پیش گرفته است.
وی اضافه کرد: محور اصلی اقتصاد مقاومتی مردم هستند و هرجا مردم پای کار بوده اند موفقیت حاصل شده است و همه ظرفیت های علمی، مدیریتی، تکنیکی و سرمایه ای در مردم وجود دارد.
وی اظهار داشت: باید مردم را باید پای کار آورد و مدیری خوب و موثر است که بتواند ظرفیت مردم را سازمان دهی کرده و پای کار بیاورد.

** سیاست اصلی وزارت کشور به کارگیری ظرفیت مردم است
به گفته رحمانی فضلی، سیاست اولیه و اصلی وزارت کشور که از استانداران و فرمانداران خواسته شده، به کار گیری ظرفیت مردم است.
وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: هرمزگان توان اداره پنج استان را از هر نظر دارد که امید می رود با کمک مردم و مسئولان استان، ظرفیت های این استان هرچه سریع تر شکوفا شود.
وی خاطر نشان کرد: برای انتخاب استانداری که بتواند ظرفیت های استان را شکوفا کرده و آنرا به حرکت در آورد دقت بسیاری شد.
رحمانی فضلی بیان داشت: امید می رود در مدت کوتاهی طرح هایی که استاندار هرمزگان برای پیشرفت استان دارد با کمک مردم، مسئولان و دلسوزان استان تحقق یافته و بتوان استان را به پیش برد.
وی یادآور شد: باید کار به دست مردم باشد و فرهنگ مشارکت و استقبال از سرمایه گذار در هرمزگان به الگویی برای سایر استان ها تبدیل شود.
شهردار بندرعباس هم در این آیین گفت: ۱۲۷ طرح با سرمایه هزینه شده ۸۷۰ میلیارد ریال دهه فجر در بندرعباس بهره برداری می شود.
عباس امینی زاده ادامه داد: طرح تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) به طول یک هزار و ۷۰۰ متر و سرمایه هزینه شده ۲۵۰ میلیارد ریال احداث شده است.
وی بیان کرد: شهرداری بندرعباس برای تقویت زیرساخت های گردشگری و جذب سرمایه در این بخش هدف گذاری کرده است.
وزیر کشور بعد از ظهر سه شنبه وارد بندرعباس مرکز استان هرمزگان شد.
افتتاح چند طرح عمران شهری و بازدید از جزیره های خلیج فارس از برنامه های سفر سه روزه رحمانی فضلی به هرمزگان است.
۳۲۱۹/۷۴۰۸
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده: محمد جهانگیریان



انتهای پیام /*










درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید