خانه / دسته‌بندی نشده / وزیرکشور: سمن ها در مبارزه با آسیب های اجتماعی کمک کنند

وزیرکشور: سمن ها در مبارزه با آسیب های اجتماعی کمک کنندبه گزارش ایرنا عبدالرضا رحمانی فضلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران خراسان شمالی اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر در اولویت‌ نخست آسیب‌های اجتماعی است که رهبر معظم انقلاب و همچنین رئیس‌جمهوری در این زمینه بسیار تاکید کرده اند.
رییس شورای امنیت ملی کشور در خصوص بازگرداندن سرباز ربوده ‌شده در مرز میرجاوه گفت: وزارت خارجه، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشور در حال رایزنی با دولت پاکستان و ریش‌سفیدان برای بازگشت این سرباز هستند.
رحمانی فضلی افزود: وزارت کشور نیز در ملاقات‌های با دولت پاکستان پیگیر این موضوع است و از طریق معتمدان و ریش‌سفیدان نیز در تلاش هستیم تا این سرباز به گروگان گرفته‌شده را به آغوش خانواده بازگردانیم.
به گزارش ایرنا سعید براتی به همراه ۱۱ نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و ۹ سرباز وظیفه اوایل اردیبهشت پارسال در منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفت.
در این اقدام تروریستی سه درجه دار و ۶ سرباز وظیفه مرزبانی بر اثر تیراندازی تروریستها به شهادت رسیده، ۲ سرباز وظیفه زخمی شده و سعید براتی سرباز وظیفه زخمی و توسط اشرار و تروریستها ربوده شد.
جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و اظهار داشت: وضعیت قاچاق کالا از نظر کنترل خوب است به دلیل اتفاقات در قیمت ارز و نیز عدم مهیا بودن شرایط برای تبدیل نقدینگی به ارز به جهت اقدام برای ورود کالای قاچاق شرایط متفاوتی برای این بخش ایجادشده است.
وی از ابلاغ بخش‌نامه به استانداری ها برای انسداد گذرگاه‌های غیرقانونی مرزی خبر داد و گفت: این بخش‌نامه با رعایت حال خرده‌فروشان برای گذران زندگی در بازارچه‌های رسمی و همچنین کوله بران در مرزهای غربی کشور و با کمک دولت عراق به جهت اقدام برای بستن تمام گذرگاه‌های غیرقانونی غرب کشور به استانداران ابلاغ‌شده و در حال پیاده‌سازی است.
۳۰۰۷/ ۶۰۴۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید