خانه / دسته‌بندی نشده / ورود ۲ کاروان زائران پیاده از عراق به حرم مطهر رضوی

ورود ۲ کاروان زائران پیاده از عراق به حرم مطهر رضویحسن غلامپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ۲ کاروان شامل یک گروه ۴۲ نفره و یک گروه ۵۰ نفره هستند که از کربلا عازم مشهد شده اند.
وی اظهار کرد: اعضای این کاروانها علاوه بر زیارت مرقد مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) طی سه روز اقامت در مشهد از برنامه های فرهنگی اداره زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی شامل سخنرانی و مدیحه سرایی در رواق غدیر، بازدید از موزه ها، حرم گردی، حرم شناسی و خدمات مشاوره ای بهره مند می شوند.
وی گفت: آنان همچنین یک وعده مهمان خوان مبارک حضرت امام رضا (ع) در مهمانسرای آستان قدس رضوی خواهند بود.

* مسلمان شدن ۲ نفر در حرم مطهر رضوی
رئیس اداره زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی افزود: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز یک مرد چینی و یک زن انگلیسی طی مراسمی در این اداره شهادتین را بر زبان آورده و مسلمان شدند.
غلامپور اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۲۵ نفر از کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی و آفریقایی در حرم مطهر رضوی مسلمان شده اند.
وی با اشاره به ارتباطات و تبادلات فرهنگی آستان قدس رضوی با علمای کشورهای مسلمان گفت: در همین راستا فردا (سه شنبه) ۲ گروه ۱۲ نفره از علمای اهل سنت کشورهای روسیه و افغانستان در حرم مطهر رضوی حضور می یابند و نشستی نیز با آنان برگزار خواهد شد.
۷۴۸۹ / ۶۰۵۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید