خانه / دسته‌بندی نشده / ورود پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس به زاهدان

ورود پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس به زاهداننماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم استقبال از پیکر مطهر شهدا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پیکر پاک این شهدا که ۱۹ و ۳۰ ساله هستند در مناطق عملیاتی رمضان و خیبر بازمانده از دوران دفاع مقدس شناسایی شده است.
سرهنگ پاسدار حمزه دهقان افزود: پیکر مطهر این ۲ شهید گمنام امروز و فردا در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان شرکت داده می شود.
وی گفت: پیکر این شهدا روز اول اسفندماه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان در زاهدان خاکسپاری می شوند.
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با ورود پیکرمطهر این ۲ شهید گمنام این استان در مجموع مفتخر به میزبانی از ۱۰۹ شهید در ۴۷ نقطه شده است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومترمربع (معادل ۵/۱۱ درصد مساحت کشور) و بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت و ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومتر مربع پهناورترین استان کشور محسوب می شود.
این استان از ۲ حوزه سیستان در شمال استان شامل شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز و بلوچستان در جنوب با شهرستان های خاش، ایرانشهر، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، چابهار و کنارک تشکیل شده است.
شهرستان های زاهدان و میرجاوه نیز در مرکز این استان واقع شده اند.
۷۳۱۶** ۶۰۸۱ خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید