خانه / دسته‌بندی نشده / ورزش راهکاری برای مقابله با عوارض قلبی و مغزی است

ورزش راهکاری برای مقابله با عوارض قلبی و مغزی استبه گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی روز جمعه با حضور در همایش پیاده روی همگانی در تبریز با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی گامی در جهت افزایش سلامتی همه مردم می باشد افزود: امروزه سکته قلبی و مغزی بیشترین آسیب جسمی و مرگ و میر را به هموطنان عزیز تحمیل می کند و در این میان مصرف پایین شکر، نمک و روغن های جامد، گامی به سمت سلامتی است.
وزیر بهداشت با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد مسعود حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع)، توسعه ورزش همگانی را گامی برای افزایش سلامتی همه مردم دانست و افزود: همان گونه که عقل سالم در بدن سالم است لذا بدیهی است که برای ارتقای سطح دانش، اندیشه و تفکر می بایست به سلامتی تن و روان نیز نگاه ویژه ای شود.
دکتر هاشمی یادآور شد: اگر بخواهیم به ورزش همگانی روی بیاوریم، بهانه ای برای اقدام به این امر خواهیم یافت.
وی در ادامه از وزارت ورزش و جوانان به خاطر اهمیت دادن به ورزش همگانی که موجب ارتقای سطح سلامتی جسمی و روانی شهروندان می گردد، و همچنین از عوامل اجرایی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در تبریز قدردانی کرد.
همچنین در این مراسم با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جانفشانی های شهید مدافع حرم اکبر زوار جنتی قدردانی و از خانواده شهید تجلیل بعمل آمد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و همگانی امروز ۳۱ فروردین ماه مصادف با میلاد مسعود حضرت سیدالشهدا امام حسین(ع) و روز پاسدار در تفرجگاه ائل گلی تبریز برگزار شد.
۹۸۵۳/۶۱۸۳انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

تولیدی کیف مدرسه ای

تولیدی کیف مدرسه ای کوله پیرگاردین گلدوزی , کد۸۸۳ تولیدی کیف در تهران ، میدان بهارستان …

پاسخی بگذارید